Biżuteria dla panny młodej

Za dwa miesiące wychodzę za mąż. Już nie mogę się doczekać tego dnia. Teraz już mam mniej stresów, ponieważ wszystko praktycznie mamy załatwione. Teraz oboje z niecierpliwością czekamy na ten najważniejszy dzień. Już rok temu znalazłam suknię, która jest wręcz idealna. Obecnie wisi ona u krawcowej. W następnym miesiącu mam już ostatnią przymiarkę. Teraz poszukuję odpowiedniej biżuterii, która będzie pasować do całości. Sukienka jest w kolorze kości słoniowej, więc stwierdziłam, że chyba najlepszym wyborem będą perły. 

Klasyczny naszyjnik z pereł

klasyczna biżuteria z perłamiWiele osób mówi, że perły i diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Może rzeczywiście coś w tym jest. Jako, że moja suknia nie jest typowo biała, a w kolorze kości słoniowej to uznałam, że odpowiednia będzie klasyczna biżuteria z perłami. Już jakiś czas temu oglądałam ten rodzaj biżuterii. Teraz wiem, że chcę aby te perły były połączone ze srebrem, ponieważ ładnie mi się skomponują z resztą. Tym bardziej, że pasek, który odcina talię w mojej sukience jest posrebrzany, więc wszystko razem będzie tworzyło harmonijną całość. Poza tym ja ogólnie jestem tradycjonalistką. Uwielbiam klasyczne wzory i kolory. Nigdy nie przepadałam za jakimiś wyzywającymi i błyszczącymi fasonami. Zresztą klasyczna biżuteria z perłami jest elegancka i ponadczasowa. Nawet jak kupię ją na ślub to wiem, że będę mogła ją wykorzystać przy innych okazjach. Nie będzie to leżało jak w przypadku różnego rodzaju kolii, które tak okazuje się, że były tylko na jednorazowy spacer, ponieważ później nie pasują do żadnego ubioru. No chyba, że jesteś osobą, która bierze udział w rożnego rodzaju rautach i balach to wtedy rzeczywiście jest to stosowana biżuteria. Ja zdecydowałam się, że zakupię komplet wykonany ze srebra i pereł, na który składa się naszyjnik oraz kolczyki. Nie zamawiałam bransoletki, ponieważ bardzo nie lubię nosić na ręce takiej biżuterii. Od zawsze na lewej ręce noszę tylko zegarek i jest to jedyna ozdoba, a w sumie praktyczny gadżet, który jestem w stanie założyć. W końcu w czasie ślubu i wesela to ja muszę czuć się komfortowo. 

Dziś odebrałam mój komplet biżuterii. Całość wygląda przepięknie. Już wiem, że ta klasyczna biżuteria z perłami będzie moim ulubionym zestawem, który będę zakładać na różnego rodzaju imprezy. Jest to ozdoba, która nie przyćmi mojej sukienki, a jedynie ładnie podkreśli moją szyję. Cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na ten rodzaj biżuterii. Mam nadzieję, że będę się nim mogła cieszyć przez długie lata, a następnie przekazać córce.