Ciepła piżama na chłodne dni

Każdy z nas ma swoje ulubione piżamy do spania. Często nawet nie dostosowujemy ich do pory roku tylko śpimy w nich cały rok, bez względu na to jaka panuje pogoda za oknem. Kupując piżamy kierujemy się głównie wygodą. Zależy nam, żeby było nam ciepło i wygodnie. Większość z nas nie lubi, gdy piżamy są obcisłe, przez co stają się niewygodne do spania. Latem cenimy sobie produkty z lekkiego, oddychającego materiału, zaś zimą z ciepłego i miłego w dotyku. Wiadomo nikt z nas nie chce wyglądać jak pluszowy miś, ale jako prawdziwa „ja” w innym nieco wydaniu.

Zalety pluszowej piżamy do spania

pluszowa piżama meowKobiety dużo bardziej zwracają uwagę na to w czym śpią. Mężczyznom nie zawsze są potrzebne piżamy do spania. Wystarczą wygodne bokserki i tyle. Natomiast kobiety lubią czuć się seksownie, a zarazem wygodnie. Połączenie tych dwóch elementów nie zawsze idzie ze sobą w parze. Tym bardziej, że seksowne piżamy często wykonane są z koronki, czy satyny. Nie każda kobieta uwielbia tego typu piżamy. Wiele z nas jest zwolennikiem piżam o dresowym kroju, który umila spędzanie czasu poza łóżkiem. Należy do nich pluszowa piżama meow, która na pierwszy rzut oka nie przypomina piżamy, a wygodny dres do chodzenia na co dzień. Przede wszystkim jest ona bardzo miękka, gdyż wykonana jest z milutkiego pluszu. W sklepach dostaniemy różny wariant kolorystyczny takiej piżamki. Z pewnością każda kobieta znajdzie dla siebie coś ciekawego. Krótkie spodenki sprawiają, że można w nich poćwiczyć przed snem, czy pomedytować. To co je charakteryzuje to wzór kota, który jest wyszyty z tyłu na górnej części piżam, czyli spodenkach.  Natomiast górna część przypomina to ciepła bluza, która nadaje się jednocześnie do chodzenia po domu, a także spania. Z powodzeniem będzie nam w niej bardzo ciepło i żadna kołdra, ani koc nie będą nam już potrzebne. To co jest warte podreślenia to fakt, że piżamka z pluszu ładnie się prezentuje na ciele, a także maskuje niedoskonałości. W niej każda figura będzie miała podkreślone najlepsze swoje atuty.

Piżamy wukonane z pluszowej dzianiny są bardzo przyjemne nie tylko do momentu prania. Po praniu również wyglądają bardzo dobrze, a materiał się nie zmienia. Ważne, aby zadbać o to, by były prane w odpowiedniej temperaturze. Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że posłużą nam dłużej. Zarówno wersja z krótkimi szortami, jak i długimi spodniami jest pozytywnie odbierana przez kobiety. Co ciekawe powstają również modele tzw. matka i córka, gdzie są tworzone takie same piżamy dla mam i ich córek różniące się jedynie rozmiarem.