Czy warto kupić koszulki z nadrukiem?

Moja siostra postanowiła otworzyć hotel dla psów. Bardzo mi się spodobał ten pomysł, ponieważ uwielbiam bawić się ze zwierzaki, a co więcej w okolicy, w której mieszka Katarzyna nie było czegoś takiego, więc tym bardziej uważałam, że ten pomysł jest rewelacyjny. W związku z tym planowała zatrudnić dorywczo kilka osób, więc stwierdziła, że chciałaby, aby te osoby nosiły firmowe koszulki.

Rozpoczęłyśmy szukanie koszulek z nadrukiem

koszulki polo z nadrukiem flockPrzejrzałyśmy wiele ofert, lecz bardzo dużo czasu zajęło nam znalezienie odpowiedniej oferty, która nas zainteresuje. O tyle trudniej było, że Katarzyna miała w głowie pomysł, ale nie potrafiła mi go wyjaśnić za bardzo. W końcu znalazłam koszulki polo z nadrukiem flock i okazało się, że to jest to. Moja siostra chciała, aby koszulki były białe, a nadrukiem miała być duża łapa psa i kilka małych. W dotyku będą miękkie, ponieważ flock jest to folia z meszkiem, dzięki czemu uważałam, że jest to bardzo dobry pomysł w tym przypadku. W łatwy sposób Katarzyna będzie mogła reklamować swój hotel dla psów. Kiedy pracownicy czy wolontariusze będą wychodzić z psami na spacer w koszulach firmowych, będą przyciągali wzrok swoimi oryginalnymi koszulkami. Dodatkowo uważam, że w restauracji, kawiarni, hotelach powinien być ujednolicony strój, a nawet narzucony przez właścicieli czy szefa. Dzięki temu można uniknąć nieprzyjemności ze strony gości czy zainteresowanych klientów, którzy nie będą wiedzieli, kto jest pracownikiem, a kto chociażby gościem tak, jak i on. Dodatkowym atutem jest to, że za jednym razem załatwimy dwie sprawy. Po pierwsze, będzie to jakiegoś rodzaju reklama, a druga to, że ujednolicony strój ułatwi odnalezienie konkretnej osoby przyszłym klientom. Zdecydowanie łatwiej odnaleźć osobę, która pracuje chociażby w hotelu dla psów, kiedy ma na sobie firmową koszulkę niż jest ubrana w swoje ubrania. Ponadto w sytuacji, kiedy pobrudzi się, zrobi to w ubraniach, które są do tego przeznaczone. Czas oczekiwania na wyprodukowanie zamówienia jest zależny od ilości zamówionej przez nas koszulek polo z nadrukiem flock. Myślę, że warto także przeczytać opinie klientów danej firmy w internecie, żeby dowiedzieć się jak chociażby przebiegał kontakt czy są zadowoleni z produktów zamawianych przez siebie. To bardzo ważne informacje, które mogą zaważyć na wyborze konkretnej firmy.

Wbrew pozorom uważam, że warto zainwestować w swoją firmą na samym początku i wprowadzić zasady, dzięki którym będzie panował porządek. Dodatkowo nie jest to wysoki koszt, chociaż warto zorientować się, jak wygląda zakres cen koszulek polo z nadrukiem flock. Jak oczywiście wiadomo cena zależna jest od materiału, który wybierzemy oraz ewentualnych dodatków na koszulkach.