Czym jest microblading?

W sieci coraz częściej można natknąć na informacje o zabiegu jakim jest microblading, jednak wielu z nas nie wie do końca co ten termin oznacza. Otóż microblading ze znieczuleniem to nic innego jak makijaż permanentny brwi, który wykonujemy w gabinecie kosmetycznym. Dzięki niemu możemy cieszyć się wyrazistymi brwiami przez około 5 lat. Nie musimy ich już w żaden sposób poprawiać: malować czy robić henny. Jedyne co nam pozostaje to delikatnie usuwać włoski wystające poza obrys brwi i cieszyć się pięknym efektem.

Jak wygląda zabieg microbladingu?

microblading w warszawie ze znieczuleniemW związku z faktem, iż mamy na głowie coraz więcej obowiązków i jesteśmy coraz bardziej zabiegani, szukamy skutecznych sposobów, by zaoszczędzić tyle czasu ile się da a przy okazji prezentować się tak dobrze jak zawsze, a nawet lepiej. Spokojnie dziś można połączyć życie w ciągłym biegu i nienaganny makijaż, który wygląda tak, jakby zrobiła go profesjonalna makijażystka. Gabinety kosmetyczne oferują dziś najróżniejsze sposoby upiększania naszych ciał, jednymi z nich są makijaże permanentne, dzięki którym możemy trwale pomalować nasze brwi czy nawet usta. To idealne rozwiązanie także dla tych, którzy stawiają na naturalność i nie chcą malować się w ogóle a jedynie nieco poprawić wygląd swoich brwi. Niezależnie od przyczyny microblading w Warszawie ze znieczuleniem wykonamy w bardzo przystępnej cenie (500-800zł) i z pewnością, że uzyskamy efekt na jakim nam zależało. Jak właściwie wygląda taki zabieg? Najpierw kosmetyczka ustala kontur brwi za pomocą specjalnych szablonów. Kształt musi zostać zaakceptowany przez klientkę. Jeśli podoba jej się to jak wyglądają jej brwi, przechodzi się do posmarowania brwi znieczulającą maścią. Po chwili można zacząć robienie nakłuć, w które wtłacza się barwnik wcześniej dobrany do koloru włosów klientki. Jeśli zabieg został wykonany prawidłowo, nie będzie widać różnicy między naturalnymi włosami a tymi domalowanymi. Cały zabieg trwa około godziny i należy nanieść pewne poprawki po około miesiącu, by cieszyć się długotrwałym efektem.

W czasach, gdy tempo naszego życia nieustannie wzrasta, musimy szukać sposobów, by oszczędzać go jak można a jednocześnie cieszyć się życiem i czuć się dobrze w swojej skórze. Wszystko to można połączyć, trzeba tylko znaleźć właściwy sposób, jednym z nich jest microblading, który pomoże nam uzyskać piękne brwi bez codziennego ich malowania czy robienia henny co każde dwa miesiące. Ten zabieg to również wybawienie dla tych, którzy swoich brwi nie mają prawie wcale.