Dlaczego kriolipoliza jest skuteczna?

 

Rewelacyjny zabieg wyszczuplający zwany kriolipolizą pozwala na jednej wizycie zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w strefie korekcyjnej o dwadzieścia do trzydziestu procent, a po przebiegu od dwóch do trzech sesji na redukcję tkanki tłuszczowej powierzchniowej w obszarach problemowych nawet o osiemdziesiąt procent. Smukła sylwetka i piękne ciało to marzenie wielu kobiet. Jeśli ktoś obawia się się nadmiaru tkanki tłuszczowej, z którą nie radzą sobie diety i sporty, jeśli innymi metodami nie osiąga pożądanego rezultatu, warto poddać się temu zabiegowi.

Jak działa kriolipoliza?

bezbolesna kriolipoliza w szczecinieKriolipoliza to najnowsza niechirurgiczna technika usuwania miejscowych złogów tłuszczu, polegająca na kontrolowanym chłodzeniu tłuszczu podskórnego. Chodzi o to, że komórki tłuszczowe, w przeciwieństwie do komórek skóry, są niestabilne na zimno. A kiedy ostygną, rozpoczyna się zaprogramowany proces ich śmierci. Niepożądane objętości tłuszczu na brzuchu, plecach, udach, pośladkach, po bokach dosłownie znikają. Całkowicie jest bezbolesna kriolipoliza. W Szczecinie zaś pacjenci wychodzą po zabiegu z uśmiechem na twarzy. A jak to działa? Za pomocą aplikatora wychwytuje się fałd skóry z podskórnym tłuszczem w celu schłodzenia problematycznego obszaru. Urządzenie wyposażone jest w dwie pytki do uchwycenia fałdu tłuszczu w równoległych strefach. Istota tej techniki polega na tym, że komórki skóry łatwo tolerują chłodzenie i szybko się regenerują. Z drugiej strony komórki tłuszczowe nie mają mechanizmów obronnych przed skutkami zimna. W przypadku znacznego schłodzenia tkanki tłuszczowej w komórkach podskórnej tkanki tłuszczowej uruchamiają się nieodwracalne procesy biochemiczne prowadzące do ich naturalnej śmierci i w ciągu następnego miesiąca objętość tkanki tłuszczowej fizjologicznie zmniejsza się. Po jednym zabiegu pierwszy widoczny efekt pojawi się po piętnastu dniach, następnie wynik wzrośnie i osiągnie optymalny efekt po dwunastu tygodniach.

Kriolipoliza jest jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod eliminowania zlokalizowanych złogów tłuszczu. Technologia została opracowana w USA i jest używana do dziś w wielu krajach na całym świecie w tym w Polsce w klinice w Szczecinie. Kriolipolizę wykonuje się na przedniej i bocznej powierzchni brzucha, na plecach, udach i ramionach. Efekt zabiegu narasta stopniowo, przez kilka miesięcy. Ilość tkanki tłuszczowej w obszarach problemowych faktycznie zmniejsza się wizualnie, a liczbowo osiąga od dwóch do czterech centymetrów grubości.

Zabieg wyszczuplający znajdziecie w ofercie: www.ikeszczecin.pl