Dron dji mavic air na prezent

Mój narzeczony w tym roku kończy trzydzieści lat. Bardzo lubi wszelkiego rodzaju nowości ze świata elektroniki. Z racji tego, że przez ostatnich kilka miesięcy czytał i oglądał wiele o dronach i maszyny te bardzo go fascynują postanowiłam rozejrzeć się za jakimś fajnym dronem na jego urodziny.

Nowoczesne drony mavic

dji mavic air sklepOdkąd pamiętam narzeczony bardzo insertował się elektroniką. Zawsze był na bieżąco z informacjami dotyczącymi rożnych nowych sprzętów elektronicznych. Naturalnie aby wybrać odpowiedniego drona dla ukochanego musiałam wiele czasu spędzić na oglądaniu różnych filmików na you tube oraz czytać wiele blogów. Jednak mimo to wolałam zaangażować w to jeszcze kilka innych osób tak aby zakupić naprawdę odpowiedni sprzęt. Na rynku jest wiele dronów. Nie tylko takich dla profesjonalistów ale również takich dla amatorów którzy lubią w wolnym czasie oglądać krajobrazy i niebo. A mój narzeczony bardzo lubi oglądać niebo oraz chmury. Robi też wiele zdjęć krajobrazów. A dron mam możliwość nagrywania i przekazywania nagrywanego obrazu na ekran operatora. Taki dron który wykonuje filmy i zdjęcia w całkiem dobrej rozdzielczości z pewnością spodoba się mojemu mężczyźnie. Poradziłam się kilku znajomych którzy są na bieżąco w świecie nowinek technologicznych i poradzili mi drona firmy dji mavic. Drony te są niezwykle małe można je zmieścić do plecaka mają składane ramiona i są niezwykle lekkie. Oprócz tego ich zaletą jest również cicha praca silników. Z ciekawości obejrzałam kilka dronów dji mavic air sklep internetowy, który oferował najniższą cenę i miał szeroki wybór modeli drona firmy mavic i stał się moim faworytem. Sklep miał nie tylko wiele modeli dronów, ale również korzystne ceny. Wielu użytkowników polecało zakupy w sklepie opisując je jako szybkie i bezproblemowe. Sama również chciałam jak najszybciej zakupić drona z racji tego że mieli właśnie duże promocje i gwarantowany dowóz w zaledwie kilka dni. Przed zakupem zapytałam jeszcze o opinię kilku znajomych w tym jednego profesjonalnego fotografa, który polecił mi konkretny model który powinien spodobać się mojemu chłopakowi. Z racji wielu podróży i wycieczek można będzie w łatwy sposób zapakować drona w jedną z przegród plecaka czy torby. Dzięki temu że dron jest mały i można składać jego ramiona transport oraz podróżowanie z nim staje się bardzo proste.

Prezent na trzydzieste urodziny okazał się strzałem w dziesiątkę. Mój narzeczony był tak zachwycony, że nie mógł doczekać się kiedy będzie mógł wypróbować swojego drona na otwartym terenie. Oczywiście przed pierwszym lotem konieczne jest zarejestrowanie drona i zdanie testu.