Ile kosztuje wyrobienie firmowej pieczątki?

Zakładając jednoosobową działalność gospodarczą albo działalność w formie spółki otrzymujemy dane rejestrowe firmy. Są to numery identyfikacyjne dla Naszej firmy nadane przez odpowiednie urzędy. Wystawiając dokumenty firmowe posługujemy się danymi firmy, na przykład wystawiając fakturę sprzedaży. Wszystkie dane firmowe można umieścić na pieczątce, dzięki której nie trzeba ich później za każdym razem podawać. Firmową pieczątkę zamówimy w drukarni bądź w firmie poligraficznej. Koszty są niewielkie, ale wart w pieczątkę zainwestować.

Wyrobienie pieczątki kosztuje kilkadziesiąt złotych

wyrób pieczątek krakówWyrobienie najprostszej pieczątki firmowej to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych. Wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj mechanizmu się zdecydujemy i ile linijek tekstu umieścimy na pieczątce. Podstawowa wersja pieczątki z sześcioma linijkami tekstu będzie kosztowała nie więcej niż sześćdziesiąt złotych. A to naprawdę niewielki wydatek, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że pieczątka będzie nam służyć przez kilka długich lat. Może zdarzyć się jednak tak, że będziemy potrzebować bardziej specjalistycznej pieczątki. Wtedy już cena będzie odpowiednio wyższa, ale nadal będzie zależeć od rodzaju mechanizmu i ilości umieszczonego tekstu. Jeśli potrzebujemy mieć dużą pieczątkę z okrągłym logiem to możemy zapłacić za taką około stu złotych. Zawsze można spróbować znaleźć jak najtańszy wyrób pieczątek Kraków bo cena zależy również od firmy, która pieczątkę będzie robić. Zawsze można skorzystać z oferty internetowej, gdzie znajdziemy korzystniejsze ceny, ale najłatwiej jest po prostu udać się w tej sprawie do odpowiedniej firmy osobiście. Kiedy już zamówimy firmową pieczątkę to będziemy musieli poczekać, aż zostanie ona dla Nas przygotowana. I tutaj możemy skorzystać z opcji ekspresowej, w której pieczątkę możemy mieć na drugi dzień roboczy. W większości przypadków zamawiającym swoją firmową pieczątkę wcale się nie śpieszy. Pierwszą fakturę często wystawia się po kilku dniach, więc do jej wystawienia na pieczątkę można spokojnie poczekać.

Dobrze jest mieć firmową pieczątkę. Może ona zastąpić nawet papier firmowy, bo na pieczątce możemy umieścić jakiś znak graficzny albo swoje logo. Na pewno ma warto taką pieczątkę firmową posiadać, bo zdecydowanie ułatwia ona wystawianie dokumentów. A przecież firmę prowadzi się po to, żeby takich faktur sprzedażowych wystawiać jak najwięcej. A podbita pieczątką faktura wygląda po prostu profesjonalnie. można się o tym przekonać, kiedy samemu bierze się na coś fakturę. Te z pieczątką firmową wyglądają po prostu rzetelniej.