Jak działa Hoverboard?

Deskorolki elektryczne szturmem zdobywają nasz rynek. To niezwykle dynamiczne i nowatorskie urządzenia. Gwarantują mnóstwo przyjemności z jazdy i są jedyne w swoim rodzaju, gdyż żaden inny sprzęt jeżdżący nie oferuje wykorzystania technologii żyroskopowej na taką skalę. Ten sprzęt doskonale nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Najnowsza deskorolka elektryczna z silnikiem Samsunga

HoverboardElektryczne deskorolki to doskonały pomysł na przemieszczanie się. Nie tylko zapewnia multum frajdy z jazdy, ale przyczynia się do zwiększenia umiejętności utrzymania równowagi oraz balansowania ciałem. Waga użytkownika deski elektrycznej musi wahać się pomiędzy dwudziestoma, stu dwudziestoma kilogramami, co gwarantuje możliwość jazdy na niej dzieciom, jak i dorosłym. Hoverboard znakomicie się spisuje na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Jest wykorzystywany podczas różnego rodzaju targów tematycznych, a także jako wyposażenie pracowników wielkopowierzchniowych hal i magazynów, dzięki czemu pracownicy mogą przemieszczać się z jednego ich końca na drugi, w bardzo krótkim czasie, oszczędzając tym samym czas swój i klientów. Hoverboard steruje się bardzo łatwo. Dzieje się to intuicyjnie przy wykorzystaniu odpowiedniego balansu ciałem i ruchu stóp. Nauka podstaw jazdy na tym sprzęcie nie powinno zająć nam więcej niż dziesięć – piętnaście minut. Hoverboard rozwija maksymalną prędkość na poziomie około piętnastu kilometrów, jednak jest to zależne od wagi użytkownika oraz warunków terenowych. Pokonuje pochyłości terenu nie większe niż piętnaście stopni, czyli jest w stanie wjechać na dość duże wzniesienie. Każde z kół jest napędzane oddzielnym, niezależnie działającym silnikiem elektrycznym o mocy 350 W. Zatem łączna moc silników w Hoverboard, wynosi aż 2 x 350 W. To dużo w porównaniu z innymi deskami elektrycznym. Konstrukcja deskorolki jest oparta na trwałych, solidnych materiałach, dzięki którym jej uszkodzenie jest praktycznie niemożliwe. Akumulatory w niej użyte pochodza od firmy Samsung i pozwalają na przebycie odległości dwudziestu kilometrów, bez konieczności ich ładowania. Pełen cykl ładowania wynosi dwie godziny.

Kiedy nasza Hoverboard jest w ruchu, zainstalowane w niej światła LED świecą, co tworzy bardzo widowiskowy efekt. Platformy na stopy są wyposażone w antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu cały czas mamy pełną kontrolę nad deskorolką. Hoverboard jest wyposażona w głośniki i technologię bluetooth, dzięki czemu możemy słuchać muzyki podczas jazdy. Oczywiście po wcześniejszej synchronizacji ze smartphonem.