Jak naprawić swoje małżeństwo i odzyskać żonę?

Główny Urząd Statystyczny w statystykach opracowanych w 2017 roku podaje, że rozwód wzięło w ubiegłym ponad 43000 osób. W dzisiejszych czasach wiele małżeństw, zarówno tych świeżych, jak i tych z dłuższym stażem rozpada się. Dzieje się tak za sprawą wielu czynników, w skład których do najbardziej popularnych zaliczają się zdrady, różnica charakterów czy też niemożność dojścia pomiędzy małżonkami do porozumienia względem wspólnej wizji przyszłości. Jednym z najczęstszych powodów rozpadu małżeństw jest również rutyna, która prowadzi do obustronnego braku zaangażowania. W tym artykule zdradzę Ci kilka pomysłów, które pomogą Ci w odzyskaniu żony

Jak sprawić by żona ponownie się zakochała? 

jak rozkochać żonę na nowo po latachRutyna jest bardzo niebezpieczna w związkach, głównie z powodu swej początkowej niepozorności. Początkowo wydaje Ci się, że wszystko jest między Tobą a Twoją żoną w porządku, w końcu nie kłócicie się i nie wisicie nad sobą. Długi staż małżeństwa sprawia, że znacie się już na wylot i nie czujecie już potrzeby by nadal się starać i ciągle się zaskakiwać. To bardzo duży błąd, którego konsekwencją może być nawet rozpad małżeństwa. Podzielę się z Tobą kilkoma poradami, które pokażą Ci jak rozkochać żonę na nowo po latach. Po pierwsze musisz zacząć ponownie ją zauważać i adorować. Niedoceniana kobieta zaczyna z czasem gasnąć, przestaje się również starać. Czuje się wówczas przez Ciebie niezauważana i pominięta. Zacznij więc ponownie ją adorować i zdobywać, tak jak robiłeś to na początku Waszej znajomości. Zacznij sprawiać jej małe niespodzianki (wręcz jej bukiet jej ulubionych kwiatów), zaproś na romantyczną kolację tylko we dwoje, inicjuj wspólne spędzanie czasu. Zwracaj także uwagę na jej wygląd, komplementuj go, chwal zawsze wtedy kiedy zauważysz, że w jej wyglądzie coś cię zmieniło (zwracaj uwagę na detale, wyłapuj je i doceniaj). Musisz też zacząć z nią ponownie rozmawiać, tak by żona odczuła, że ponownie ma w Tobie oparcie. Musi zdawać sobie sprawę z tego, że nadal jest dla Ciebie ważna, że nadal o niej myślisz i o niej pamiętasz. Zacznij więc dopytywać o to jak minął jej dzień, służ radą i pomocą, oferuj również wsparcie. Twoja żona musi ponownie utwierdzić się w przekonaniu, że nadal Ci na niej zależy. Dzięki tym działaniom udowodnisz jej, że warto jeszcze pracować nad Waszym małżeństwem i o nie zawalczyć. Nawet po latach. 

Rozbudzenie pożądania na nowo i reaktywacja małżeństwa nie zawsze jest łatwa. W sytuacjach kryzysowych warto jednak przypomnieć sobie o tym co połączyło Was na początku i jak wiele razem przeżyliście. Wspomnienia te będą Twoją główną motywacją podczas walko o żonę.