Jestem zadowolona z pracy architekta

Od dłuższego czasu odkładałam pieniądze na remont w moim mieszkaniu. Mieszkanie dostałam od babci, która przeprowadziła się do moich rodziców. Rodzice mieszkali w domku poza miastem. Mieli duży dom z ogrodem i babcia stwierdziła, że tam jej będzie lepiej. Nie będzie sama w ciągu dnia
i będzie jej raźniej wieczorami. Rodzicom pomysł się spodobał bo wiedzieli, że dzięki temu ja dostanę mieszkanie w centrum miasta.

Korzystałam z pomocy architekta wnętrz

doświadczony architekt wnętrzMieszkanie babci znajdowało się w dobrej lokalizacji. Okolica była piękna, zielona i było bardzo blisko do komunikacji miejskiej. Mieszkania w tej okolicy są bardzo drogie i nas nigdy nie byłoby stać na zakup takiego mieszkania. Babci mieszkanie było na pierwszym piętrze i posiadało dwa pokoje. Kiedy wprowadziłam się do mieszkania nic w nim nie robiłam. Było zadbane, ściany były czyste chociaż wystrój mieszkania nie był w moim guście. Nie chciałam pożyczać pieniędzy od rodziców dlatego sama odkładałam na remont mieszkania. Koleżanka jakiś czas temu zaprosiła mnie do swojego mieszkania, które kupiła jakiś czas temu a doświadczony architekt wnętrz pomógł jej go urządzić. Byłam pod wielkim wrażeniem jak to mieszkanie pięknie wyglądało. Była w nim zagospodarowana każda przestrzeń. Bardzo dobrze czułam się w jej mieszkaniu i poprosiłam ją o namiary do architekta wnętrz którym współpracowała. Kiedy zadzwoniłam do tego fachowca okazało się, że muszę poczekać około miesiąca ponieważ miał teraz bardzo wiele zleceń. Oczywiście zgodziłam się i cierpliwie czekałam. Kiedy się już spotkaliśmy opowiedziałam mu na czym mi zależy w mieszkaniu. Architekt miał swoje ciekawe pomysły na urządzenie mojego wnętrza. Generalnie wszystkie propozycje bardzo mi się podobały ale nie na wszystkie mogłam sobie pozwolić. Wybrałam wariant oszczędny ale bardzo nowoczesny. Architekt spełnił wszystkie moje oczekiwania. Moje mieszkanie zmieniło się nie do poznania. Kiedy babcia pojawiła się u mnie po remoncie nie mogła się nadziwić ile rzeczy zmieniło się w trakcie remontu. Trochę pieniędzy musiałam na to przeznaczyć ale na pewno było warto.

Teraz mieszkanie bardzo mi się podoba. Dobrze się w nim czuję. Mam bardzo wiele dodatków, które są świetnie dopasowane do mojego gustu. Mam spora szafę w sypialni,w  której mogę pomieścić wszystkie moje ubrania. Także salon i kuchnia są idealnie zagospodarowane. Warto korzystać z pomocy tak dobrych fachowców, którzy znają się na swojej pracy. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo swojego wolnego czasu. Na pewno będę polecać tego fachowca moim znajomym i rodzinie.