Karma mokra od Canagan

Nie ma żadnych wątpliwości, że w kategorii karmy dla psów, firma Canagan znajduje się w chlubnej czołówce, jeśli chodzi o produkowanie dobrej jakości, pełnowartościowej karmy dla psów. W asortymencie tej firmy znajdziemy zarówno karmę suchą, która stanowi uzupełnienie codziennego posiłku większości psów, ale również i karmy mokre, które produkowane są z dużą dbałością w kwestii doboru wyselekcjonowanych składników, ich właściwego przetworzenia i odpowiedniego przechowywania po wyprodukowaniu.

Country Game – jeden z typów karmy Canagan

canagan country gameJeśli chodzi o asortyment produktów wytwarzanych przez firmę Canagan jest on dość bogaty i różnorodny. Dzięki temu znajdziemy karmy, które cechują się różnymi smakami, co może być pomocne, kiedy nasz pies ma wysublimowane wymagania smakowe albo cierpi na alergie pokarmowe, które automatycznie wykluczają pewne typy mięsa z psiej diety. Jednym ze smaków karmy jest Canagan Country Game. Smak ten obowiązuje zarówno w asortymencie karmy suchej, jak i mokrej, w tym tekście skupimy się jednak na składzie tego drugiego typu karmy. Karma mokra Country Game to zbilansowana mieszanka trzech typów mięsa, warzyw i minerałów, która dostarcza naszemu pupilowi wszystkich wartości odżywczych, jakich potrzebuje zdrowy pies. Jeśli chodzi o ścisły skład procentowy tej karmy: 25% składu to dziczyzna, 20% mięso z kaczki, 20% mięso z gęsi, a pozostałe 35% składu karmy stanowią warzywa takie jak: bataty, marchew, groszek, a także wszelkiego typu minerały i witaminy pozyskiwane m.in. z wodorostów, pietruszki i innych, znanych z naszego ogrodu, ziół. Dzięki tak zbilansowanemu składowi, karma dostarcza naszemu psu nie tylko właściwej dawki energii, która jest potrzebna do właściwego funkcjonowania i podejmowania aktywności fizycznych, ale również dostarcza organizmowi witaminy D3, jodu, magnezu, cynku i wielu innych witamin i pierwiastków pozytywnie wpływających na psi organizm. Co istotne, karma Canagan Country Game w pełni jest pozbawiona zbóż, których psy nie trawią pod żadną postacią. Dużą przewagą karmy Canagan jest fakt, że produkowana jest nie tylko z dobrej jakości, świeżego mięsa, ale jest ono również odpowiednio przetwarzane, zanim zamieni się w karmę dla psa. Nie ma tutaj mowy o gorącej obróbce termicznej, która eliminuje wszystkie pozytywne wartości psiej karmy.

Mokrą karmę Country Game na rynku znajdziemy w puszkach o różnej wielkości. Dzięki temu możemy dobrać ich pojemność do potrzeb żywieniowych naszego psa. Karmę Country Game możemy bowiem stosować zarówno względem psa cechującego się dużą rasą, jak i tego psa, który charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, za którymi idą niewielkie potrzeby żywieniowe. Jeśli chodzi o wielkość porcji, jakie powinniśmy przygotowywać dla naszego pupila, bardzo pomocna okaże się tabela przygotowana przez producenta i zamieszczona na puszkach z karmą.