Który DJ będzie najlepszy na wesele?

Dj na wesele to świetny pomysł. Powiedziała moja przyszła żona, która siedziała właśnie z plenerem ślubnym i sprawdzała, co jeszcze trzeba zrobić, aby nasze wydarzenie faktycznie było satysfakcjonujące dla każdego. Wiedziałem dobrze, że trzeba będzie przyszykować trochę pieniędzy, ale z racji tego, że mój brat był dj znanym w okolicy postanowiłem udać się najpierw do niego.

Potrzebny DJ na wesele

najlepszy dj na wesele - warszawaChciałem go zapytać, czy w ogóle ma czas, aby zająć się moim wydarzeniem. Wiem, że będzie zaproszony na wesele, ale chciałbym z drugiej strony ograniczyć koszty i wziąć go jako muzyka, który odpowiedzialny będzie za tworzenie naprawdę ciekawej atmosfery. Uważałem, że faktycznie jest to konieczność, aby współpracować z najlepszymi osobami w branży. Chciałem z jednej strony, aby dj na wesele dawał mi poczucie komfortu, abym o nic nie musiał się martwić, ale miałem także przygotowane kilka niespodzianek dla mojej przyszłej żony, o których nie mogła się dowiedzieć, a do których organizacji potrzebowałem dj. Mój brat akurat grał w domu, dlatego mogłem posłuchać, jak sobie z tym radzi. Widziałem w jego oczach pasję. Szukając specjalisty jakim jest najlepszy dj na wesele – warszawa jest miastem bardzo rozbudowanym, skupiającym wielu specjalistów. Wiedziałem, że będzie to świetny wybór na to tak ważne wydarzenie i chciałem , aby sprostał on wszystkim wymaganiom. Oczywiście – DJ na wesele musi mieć jakieś doświadczenie, gdzie wiedziałem, że mój brat faktycznie posiada go mnóstwo. Chciałem przede wszystkim skorzystać z możliwości zatrudnienia osoby na odpowiednie stanowisko, a rodzina wydawała mi się tutaj idealną możliwością, chociaż wiem, że warto jest czasem korzystać z osób, które nie są z wami spokrewnione. Tak, czy inaczej wybrałem. DJ będzie właśnie mój brat, który zrobił na mnie bardzo duże wrażenie przez te kilkanaście minut, jak u niego byłem. Powiedziałem mu, żeby ułożył jakąś bardzo ciekawą listę utworów tak, abym mógł z powodzeniem cieszyć się już wtedy z żoną wydarzeniem. Goście, którzy zostali zaproszeni to przede wszystkim rodzina, więc DJ będzie musiał pamiętać o takiej grupie wiekowej i o dobraniu odpowiedniego repertuaru. Nie posądzam brata, że wybierze coś bardzo energicznego, ale faktycznie jak zaczął puszczać naprawdę żywe kawałki to wiedziałem, że to będzie to.

Jeśli chodzi o DJ na wesele, to moim zdaniem spisał się świetnie. Zwłaszcza po północy, kiedy znajomym i rodzinie zaczęły puszczać hamulce i bawili się naprawdę bardzo dobrze. O to właśnie chodziło, aby każdy był zadowolony z tego, że tutaj jest. Wiedziałem, że na imprezy w mojej firmie również DJ będzie się sprawdzał, więc zapamiętam parę najlepszych kawałków.