Kurs przedłużania włosów

 

Mój salon fryzjerski prosperował bardzo dobrze. Musze przyznać, że kursy fryzjerskie, które ukończyłam były warte swojej ceny. dzięki nim udało mi się otworzyć swój własny salon fryzjerski, dobrze na nim zarabiać i stać się całkiem samodzielną finansowo. jest to chyba warte zapłacenia kilkuset złotych za kurs. W salonie zatrudniałam już dwoje pracowników i cały czas starłam się wzbogacać ofertę, aby przyciągnąć do nas coraz więcej klientów. Szukałam nowinek, pytałam klientów, czy czegoś im brakuje w moim salonie.

Profesjonalny kurs – przedłużanie włosów

profesjonalne przedłużanie włosów - kursOdpowiadając na wyrażone w ten sposób potrzeby moich klientów kończyłam coraz to kolejne kursy i wzbogacałam ofertę mojego salonu. Ostatnio coraz modniejsze stało się przedłużania włosów, coraz częściej wspominały o tym klientki, dlatego pomyślałam, ze może warto byłoby wprowadzić taką usługę do oferty mojego salony fryzjerskiego. Ponieważ ani ja, ani żaden z moich pracowników nie posiadał wiedzy i umiejętności koniecznych do przedłużenia włosów, postanowiłam, że wszyscy ukończymy odpowiedni kurs. Bardzo zależało nam na tym, aby klienci mogli liczyć w moim salonie na jak najbardziej profesjonalne przedłużanie włosów – kurs, który znalazłam wyglądał bardzo solidnie i miałam nadzieję, ze da nam odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Wszyscy troje ruszyliśmy na niego z dość dużymi oczekiwania i na szczęście nie zostaliśmy zawiedzeni. na kursie nauczyliśmy się wszystkiego, co tylko jest potrzebne, aby klientowi profesjonalny sposób przedłużyć włosy. Dzięki ukończeniu tego kursu, który kosztował całkiem rozsądne pieniądze, już w najbliższym czasie włączymy usługę przedłużania włosów do oferty mojego salonu. A swoją drogą nie spodziewałabym się, że przedłużanie włosów jest takie skomplikowane. Myślę jednak, że jest to kwestia wprawy, a jestem pewna, że umiejętności zdobyte na kursie wystarczą, aby doskonale przedłużyć włosy klientce. Nasze klientki na pewno będą teraz zachwycone tym, że mogą u nas liczyć na więcej usług, niż było to wcześniej.

Każdy właściciel salonu, który pragnie zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku, powinien mieć w ofercie usługę przedłużania włosów. jeśli ani on, ani żaden z jego pracowników nie posiada koniecznych umiejętności, wystarczy wysłać któregoś z pracowników, albo nawet ruszyć całą ekipą na odpowiedni kurs, na którym można zdobyć wiedze oraz umiejętności konieczne do profesjonalnego przedłużenia włosów. Jest to z całą pewnością inwestycja, która jest warta swej ceny i bardzo szybko nam się zwróci.