Ładna narzuta na łóżko

W końcu rodzice pozwolili mi na samodzielność w urządzaniu mojego pokoju. Od zawsze oni lepiej wiedzieli co będzie dla mnie najlepsze i jak powinien wyglądać mój pokój. Nie chodziło tu nawet o kwestie finansowe, bo gdyby chcieli, mogliby mi kupić do pokoju to, czego chciałem i urządzić go zgodnie z moim gustem. Oni jednak przez większość mojego życia pod wspólnym dachem nie chcieli się na to zgodzić. Pewnie uważali, że jeśli sam sobie urządzę pokój, to wszystko będzie zrobione źle, mało funkcjonalne, brzydko. Mieszkałem więc w tym, co dla mnie zaplanowali.

Tanie kolorowe narzuty

kolorowe narzuty na łóżko 160x200Kiedy poszedłem na studia, a także znalazłem pierwszą pracę, postanowiłem coś zmienić, nawet wbrew woli rodziców. Nie chciałem jednak im się narażać, postanowiłem więc powoli wprowadzać drobne zmiany. Tak naprawdę nie miałem też zbyt wielu pieniędzy, które mógłbym wydać na urządzenie mojego pokoju, na pewno nie było mnie stać na nowe meble. Ale na różne kosmetyczne zmiany mogłem sobie pozwolić. Po pierwsze zlikwidowałem firanki i zasłonki, a zamiast tego zamontowałem bambusowe żaluzje. Od razu zrobiło się przytulniej. Na ścianie powiesiłem kilka plakatów, z koncertów, na których byłem, pięknie oprawionych w antyramy. Na łóżko kupiłem piękną kolorową narzutę. Takie kolorowe narzuty na łóżko 160×200 znalazłem na targowisku obok naszego domu i strasznie mi się spodobały. Była to całkiem groszowa sprawa, ale pięknie i estetycznie wykonana. Te narzuty wyglądały w moich oczach jak jakieś dzieła sztuki, tak bajecznie były kolorowe. Kupiłem więc sobie taka narzutę na łóżko a efekt był piorunujący. Mój pokój odmienił się całkowicie i w końcu zacząłem naprawdę go lubić. Poza byciem pięknym dekoracyjnym elementem, moja narzuta ma pewne bardzo prowizoryczne funkcje, a mianowicie pozwala ukryć bałagan, który zazwyczaj znajduje się na łóżku. Bardzo jestem zadowolony z tego zakupu, chociaż była to najmniejsza z inwestycji, jakie poczyniłem  w swoim pokoju. A dała największy efekt. Czasem tak bywa. Muszę przyznać, że wbrew moim oczekiwaniom efekt bardzo spodobał się moim rodzicom.

Taka mała rzecz, jak narzuta na łóżko może zmienić bardzo wiele. Nie jest to zbyt duża inwestycja, a może mieć naprawdę kolosalny efekt. U mnie taka narzuta całkowicie odmieniła pomieszczenie i wprowadziła zupełnie nowy klimat do mojego pokoju. Wszyscy moi znajomi i rodzina byli pod naprawdę wielkim wrażaniem efektu narzuty. Wiele osób pytało mnie nawet, gdzie można kupić takie cudeńko, jak moja piękna kolorowa narzuta.