Luksusowe jacuzzi w domu

Całe życie miałam w domu prysznic, jeszcze w tym rodzinnym, więc niczego nie zmieniałam, gdy w końcu przeniosłam się na swoje. Wanna – myślałam sobie – tylko będzie zajmować miejsce. Oczywiście, kiedy jeździłam do spa czy spałam w hotelach, komfort wanny z hydromasażem był czymś dla mnie najcudowniejszym na świecie, ale uparta jak wół mówiłam sobie – nie. Aż w końcu zrozumiałam, że to ośli, niepotrzebny upór, który tylko sprawia, że coraz bardziej chcę tej jeden rzeczy dla siebie. 

Wanna z efektem jacuzzi – wymarzony luksus 

luksusowe wanny z jacuzziTo oczywiście nie mogła być byle jaka wanna. Skoro tyle lat się przed nią broniłam – musiała być najlepsza. To miał być właśnie ten wymarzony luksus. Dlatego właściwie niemal wszystkie czynniki były dla mnie równie ważne, nawet te zupełnie dodatkowe. Luksusowe wanny z jacuzzi mają na przykład panele kontrolne, przy których można manipulować nie tylko poziomem ciśnienia wody, ale też jej temperaturą, cyrkulacją, odpływem czy intensywnością. Panel często podzielony jest na części – z opcją sportu (tak, w takiej wannie można nie tylko wypoczywać, ale i ćwiczyć) i z opcją spa (czyli ta relaksująca, która najbardziej mi się podobała i jej zamierzałam używać najczęściej). Rozstaw dysz jest niezwykle istotny – muszą być na dnie i po bokach, bo to właśnie one decydują, która część ciała będzie masowana – i to ich moc kontrolujemy na panelu. Dysze powietrzne zapewniają ten cudowny, filmowy efekt mnóstwa bąbelków, który tak kochają wszyscy. Oczywiście, bąbelki same w sobie nie są tylko dla aspektów wizualnych – one również masują nasze ciało. Świetnym dodatkiem jest też możliwość ozonowania – jeśli chce się spędzać długie i przyjemne godziny w wannie, oczywistym jest, że trzeba zachować pełną higienę, a ozon pozwala na najbardziej ekologiczne oczyszczanie tej gorącej wody. I chyba nie trzeba wspominać, że to właśnie ozonem pachnie po burzy – a jeśli wanna ma funkcje ozonowania, ten przyjemny, czysty zapach będzie dostępny na zawołanie, a nie tylko po atmosferycznych wyładowaniach. Istotna jest też wielkość, a w parze z nią energooszczędność – razem dają luksus, który nie szkodzi środowisku. 

Wybór wanny z jacuzzi to nie lada wyzwanie – trzeba to przyznać. Jednak stawiając na pełen luksus i profesjonalizm, na pewno będzie się zadowolonym. Ja ze swojego wyboru byłam bardzo zadowolona. Każdego dnia mogłam czuć się, jakbym wyjechała na weekend do spa lub spała w pięciogwiazdkowym hotelu – a to wszystko w moim, prywatnym domu. Nie wyobrażam sobie, by w życiu mogło być coś lepszego.