Modna, złota biżuteria

 

Nadchodzący sezon wiosenno- letni, ku zaskoczeniu wszystkich, będzie stał pod znakiem złota. Modne ma być wszystko, co występuje w złotych, błyszczących odcieniach. Taka kolorystyka z jednej strony może bardziej kojarzyć się z jesienią, z drugiej, jednak, jest to też barwa słońca i piasku, czyli ikon lata. To właśnie taką interpretacje swoich złotych kolekcji przedstawiają najwięksi, światowi projektanci. Jak złoto, to i oczywiście biżuteria. Odgrywa ona istotną rolę w stylizacjach. 

Duże kolczyki w letnich stylizacjach

modne długie złote kolczykiModa potrafi zaskakiwać. W ubiegłych latach polecane kolekcje zbytnio się między sobą nie różniły. Ten rok nam to wynagrodził. Sezon wiosenno- letni zaskoczył wszystkich nowym spojrzeniem na ten okres w modzie. Dominować będzie złoto w każdym wydaniu. Letnie ubrania mają nawiązywać kolorystycznie to blasku słońca i złotych plaż. Dlatego też sukienki, bluzki, a nawet spodnie, błyszczą się niczym na Sylwestra. Poza złotymi odcieniami materiałów, istotną rolę odgrywa też oczywiście biżuteria. W tym sezonie mają być niezwykle modne długie złote kolczyki, które mają nadawać charakter całej stylizacji. Kolczyki te to nie tylko delikatne, eleganckie łańcuszki zawieszone na uszach, ale też duże kształty, które same w sobie są ozdobą. Kobiety w sezonie wiosenno- letnim mają więc lśnić. Złote lub pozłacane kolczyki według stylistów pasują nie tylko na wyjątkowe okazje. Proponują oni stylizacje ze złotymi, długimi kolczykami, pasujące na co dzień. Nawet do pracy. Trzeba tylko umiejętnie dobrać do biżuterii pozostałą część garderoby. Tak to już bowiem jest w przypadku wyraźnej, dużej biżuterii, że to ona staje się najważniejszym elementem naszego ubioru. Złoto jest ponadczasowe, jednak jest część kobiet, która zamiast złotej biżuterii preferuje srebrną. Dobra wiadomość jest taka, że pojawiają się letnie stylizacje również z zastosowaniem srebrnych kolczyków. Co prawda jest ich mniejszość, ale są. Kluczem jest to, żeby biżuteria, najlepiej w postaci kolczyków, była duża i rzucająca się w oczy.

Sezon wiosenno- letni w modzie zaskoczył nas w tym roku nietypową dla tego okresu kolorystyką i rozwiązaniami. Króluje przede wszystkim złoto, zarówno w tkaninach, jak i w biżuterii. Jeżeli któraś z pań chce być modna, powinna bezdyskusyjnie kupić sobie długie, złote kolczyki, które staną się głównym elementem danej stylizacji. Biżuteria jest więc w tym sezonie bardzo ważnym elementem ubioru. Dla tych, którzy za złotem nie przepadają, pozostają alternatywne wersje ze srebra.