Na szkolenia w firmie zamawiam catering

Moja niewielka firma zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju towarów. Sprzedaż prowadzimy jedynie internetowo, więc zatrudniam kilka osób do obsługi zamówień oraz ich pakowania i wysyłania. Łącznie w mojej firmie pracuje dziesięć osób, jeśli by policzyć je wraz z moją skromną osobą. Praca to jest jedno, ale ja zawsze staram się dbać o kwalifikacje moich pracowników. Dlatego w ramach różnych bonusów organizuję moim pracownikom bardzo ciekawe szkolenia. Na szkolenia zamawiam przekąski od firmy cateringowej.

Współpracuję z firmą oferującą niedrogie usługi cateringowe

niedrogi catering w bydgoszczyGdy organizowałem dla swoich pracowników pierwsze szkolenie to już wówczas postanowiłem, że na tych szkoleniach musi być catering. Moim zdaniem, na głodnego nie da się przyswajać ważnych informacji. Jeśli już płacę spore sumy za ciekawe szkolenia to wolę, żeby moi pracownicy mogli sobie na nich też pojeść. Dzięki temu wiem, że zapamiętają wiedzę ze szkolenia. I coś w tym rzeczywiście jest, bo na każdym szkoleniu panuje maksymalna koncentracja i skupienie. W każdym razie przy organizowaniu pierwszego szkolenia znalazłem firmę oferującą niedrogi catering w Bydgoszczy. Postanowiłem skorzystać z ich usług i sprawdzić ich jakość. I muszę powiedzieć szczerze, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę, bo ta firma dopiero wchodziła na cateringowy rynek w naszym mieście. Chcieli wówczas zdobyć klientów i dlatego oferowali niedrogi catering. Ja zaufałem im na samym początku i współpracuję z tą firmą do dzisiaj. Ich obsługa i profesjonalizm zdecydowanie idą w parze z poziomem smaczności przygotowywanych przez nich przekąsek. A zdarzało mi się zamawiać od nich nie tylko przekąski na firmowe szkolenia. Zadowolenie ze smaku posiłków oraz z profesjonalnej obsługi mojej firmy sprawiło, że chętnie zamawiam od nich catering również na przyjęcia w moim domu. A nie ma nic lepszego niż duże przyjęcie w domu zorganizowane na świeżym powietrzu. Catering jest wówczas niezbędny do tego, żeby wszyscy goście mogli na takim przyjęciu dobrze pojeść.

Tylko w moim mieście, czyli w Bydgoszczy, działa kilkadziesiąt firm oferujących catering. Ja zaufałem jednej firmie całkiem dawno temu i od tamtej pory jestem ich stałym klientem. Nikt i nic mnie nie przekona do zmiany dostawcy jedzenia. Na każde firmowe szkolenie zamawiam przekąski tylko w tej jednej firmie cateringowej. Firma ta obsługuje mnie również jako klienta indywidualnego. Ja jestem akurat takim człowiekiem, że jak się do czegoś raz przekonam to tego nie zmieniam, bo nie widzę takiej potrzeby.