Najlepsza jest depilacja laserowa!

Gładkie ciało z jedwabiście delikatną skórą to marzenie każdej z nas. Wiele kobiet niestety jest zmuszonych do codziennych, rytualnych procesów golenia się maszynkami. Włosy w okolicy wąsika, pachy, nogi, czy bikini to jedne z najpopularniejszych obszarów, poddawanych wszelkim depilacją. Jak możemy w sposób trwały, pozbyć się niechcianego owłosienia? Czy w ogóle takie rozwiązanie istnieje? Na te pytania postaram się odpowiedź.

Fenomen depilacji laserowej na świecie

polecany laser lightsheerDepilacja laserowa jest jednym z popularniejszych zabiegów na całym świecie. Na umówione wizyty przychodzą zarówno kobiety, jak i mężczyźni, wszystkich ras. Począwszy od europejczyków, aż do afroamerykanów. Zdarza się, że zabiegom poddają się również dzieci (za zgodą rodziców), w okresie dojrzewania. Osoby cierpiące na hirsutyzm są również zachęcane świetnymi efektami zabiegowymi i cyklicznie poddają się laseroterapii. Jeden z pionierów najnowocześniejszej technologii jest polecany laser lightsheer, który trwale uszkadza macierz włosa. Oznacza to, że raz usunięty włos, już nigdy więcej nie odrośnie. Oczywiście spektakularne efekty nie są od razu. Potrzebna jest nam pełna kuracja zabiegowa. Mniej więcej szacuje się 5 – 8 systematycznych wizyt, w odstępach 6 – 8 tygodni (w zależności od obszaru i wielkości problemu). Po każdej wizycie, obserwuje się mniej więcej 30% w ubytku owłosienia. Jest to bardzo dobry wynik. Przy braku przeciwwskazań, po zakończonej kuracji, klienci zauważają efekt na poziomie 80 – 90 %. Warto dodać, że efekt ten jest trwały. Jeśli jednak klienci cierpią na zaburzenia hormonalne, warto jest wykonywać zabieg przypominający – średnio raz na 12 miesięcy. Dyskomfort w czasie zabiegów  jest odczuwalny, ale ze względu na ekspresowy czas wykonywanych zabiegów, bodźce laserowe są mało odczuwalne. Medyczne i polecane lasery lightsheer, są dostępne w wielu krajach ze względu na skuteczność działania. Nie ma lepszej alternatywy do walki z nadmiernym owłosieniem.

Technologia lasera diodowego lightsheer rozwinęła się tak szybko, że “efekt tarki” nam nie grozi. Można cieszyć się gładką skórą, bez podrażnień, zapalenia mieszka włosowego i bez wrastających włosków. Wszystkie te stany zapalne są już przeszłością, dzięki trwałej epilacji laserowej. Zabiegi są bezpieczne dla naszego zdrowia, a komfort nieoceniony. Warto tylko dodać, że im jaśniejsza karnacja, a włos ciemniejszy, tym osiągamy szybsze efekty terapii. Wosk, maszynki jednorazowe, czy kremy usuwające owłosienie to już przeszłość. Obecnie mamy nową erę, która pozwala zaoszczędzić nasz czas, pieniądze oraz daje duży komfort życia.