Najnowsze wyciskarki Hurom

Owoce i warzywa są nam niezbędne do życia, ponieważ dostarczają najważniejszych witamin, których nie znajdziemy w mięsie, czy nabiale. Polacy ciągle spożywają za dużo mięsa, a za mało warzyw szczególnie zielonych, które są wyjątkowo obfitym źródłem niezbędnych składników. Najlepiej je spożywać na surowo, ponieważ każda obróbka termiczna zabija w nich to co najważniejsze. Podczas gotowania i smażenia bezpowrotnie tracimy aż sześćdziesiąt procent zawartości witamin.

Wyciskarki Hurom do warzyw i owoców

wyciskarka huromDietetycy zalecają aby codziennie spożywać pięć porcji warzy i owoców. Załóżmy, że jeden owoc, to jedna porcja, więc trzeba ich zjeść aż pięć w ciągu jednego dnia. Czasem jest to trudne do spełnienia, bo jesteśmy zabiegani i nie mamy na to czasu. Rozwiązaniem na ten problem może być wypicie szklanki soku wieloowocowego, lub wielowarzywnego. Wyciskarka Hurom pozwala w szybkim czasie, bo zaledwie w ciągu paru minut uzyskać szklankę pełnowartościowego soku, który będzie dzienną porcją niezbędnych witamin. Hurom posiada innowacyjny rozdrabniacz i bardzo ostre noże tnące owoce i warzywa na miazgę, z której specjalny wałek ślimakowy wyciska bezcenny sok, a następnie powstała sucha pulpa jest przeciskana do pojemnika na odpadki. Ostrza ustawione aż na trzech rożnych wysokościach, pozwalają szybko i dokładnie zmielić i pociąć na drobne kawałeczki wsad. Firma Hurom zadbała o każdy szczegół wyciskarki zaczynając od jej wyglądu zewnętrznego, a kończąc na drobnych elementach składowych mechanizmu siekającego. Noże są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, na które producent daje dożywotnią gwarancję. Obudowa wyciskarki dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych, czerwona, czarna i srebrna. Duży pojemnik na wsad i pulpę powstałą po wykonanej pracy, umożliwia za jednym razem uzyskanie aż dwóch litrów soku bez konieczności przerywania pracy. Wygodne w użytkowaniu pokrętło, pozwala na płynne przełączanie prędkości pracy wyciskarki nawet w trakcie jej działania.

Oryginalne urządzenie Hurom dostaniemy w licencjonowanym sklepie prowadzonym przez producenta, ale także w wielu dobrych sklepach z drobnym sprzętem do gospodarstwa domowego. Do każdego modelu jest dołączona instrukcja w języku polskich, oraz książeczka z najpopularniejszymi przepisami na soki owocowe i warzywne. Dodatkowo możemy liczyć na długą, czteroletnią gwarancję na cały osprzęt zamontowany wewnątrz wyciskarki. Cena urządzenia jest adekwatna do jakości jaką otrzymujemy, a w porównaniu z konkurencją, Hurom plasuje się na jednym z pierwszych miejsc.