Niedroga hurtownia porcelany w Toruniu

Niedługo otwieram swoją wymarzoną restaurację. Praktycznie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, oprócz kilku elementów. Przede wszystkim jestem zadowolona z tego, że w ciągu dwóch miesięcy udało mi się znaleźć kompetentnych pracowników, w tym dwóch profesjonalnych kucharzy. W mojej restauracji będzie serwowana wyłącznie tradycyjna kuchnia polska. Zdecydowałam, że najlepiej pasowałaby do wystroju i charakteru lokalu zastawa porcelanowa. Porcelana jest synonimem luksusu, elegancji i wytworności. Chciałabym, aby moja restauracja była właśnie w ten sposób postrzegana przez klientów.

Szeroki wybór porcelanowej zastawy stołowej w hurtowni

polecana hurtownia porcelanyNie mam jednak zbyt wielu środków finansowych na zakup porcelanowej zastawy stołowej, dlatego postanowiłam odwiedzić hurtownie porcelany. Wiem, że można tam kupić dużo taniej porcelanę aniżeli w sklepie stacjonarnym, czy online. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i dowiem się, gdzie znajduję się najbliższa taka hurtownia. Najbardziej polecana hurtownia porcelany ma swoją siedzibę niedaleko Bydgoszczy, więc całkiem blisko mojego miejsca zamieszkania. Dzwoniłam do właściciela hurtowni i zapytałam, czy mają na stanie dwie zastawy stołowe z białej porcelany dla dwunastu osób. Okazało się, że wybór jest naprawdę szeroki. W hurtowni jest dostępna zastawa stołowa z białej porcelany, która ma subtelne ozdobni w postaci niewielkich różyczek i złote dodatki. Cena takiej zastawy wynosi osiemset złotych, ale zawiera aż trzydzieści sześc talerzy rożnego rodzaju. W zastawie są talerze głębokie, płaskie i deserowe. Ja potrzebuję kupić dwa takie komplety zastawy stołowej, więc otrzymam specjalną promocje na całe zakupy. Zamiast zapłacić tysiąc sześćset złotych, wydam tylko tysiąc trzysta złotych. Ta sobie pomyślałam, że może kupię też zestaw obadowo-kawowy dla siebie. Cena takiego zestawu dla sześciu osób waha się w granicach trzystu złotych. Nie otrzymałabym jednak na niego zniżki, bo pochodzi z najnowszej kolekcji wałbrzyskiej fabryki.

W tej hurtowni sprzedawana jest porcelana wyłącznie najlepszych producentów w Polsce. Najsłynniejsza porcelana pochodzi z wałbrzyskiej i bolesławieckiej fabryki i jej cena jest najwyższa. Porcelana ta charakteryzuje się niezwykłą trwałością, jakością i niepowtarzalnym charakterem. Ja kupię dwa komplety zastawy stołowej wyprodukowanej w Bolesławcu, gdyż cenię tę firmę za tradycjonalizm, jakość i unikatowość. Dla siebie planuję wziąć trochę bardziej nowoczesny komplet, w którym talerze mają niebanalne kształty.