Noclegi z widokiem na morze

Dopiero co stresowałam się moim ślubem i weselem, a tutaj już po wszystkim. Czas tak szybko biegnie. Na szczęście, stres szybko się skończył i przyszła chwila na wspólne wakacje. Planowaliśmy je od roku, miał to być nasz najlepszy wypoczynek w życiu. Długo czekałam, zanim znaleźliśmy odpowiedni hotel. Niestety, bardzo dobre i polecane miejsca są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem, tak więc ciężko było trafić na wolne pokoje ze standardami jakie sobie wymarzyliśmy. Trzeba było odbyć podróż życia ze wszystkimi luksusami.

Nocleg w apartamencie nad morzem

noclegi we Władysławowie z widokiem na morzePamiętam, że jako mała dziewczynka pojechałam kiedyś z ciocią do Władysławowa i bardzo mi się podobało. Tak dobrze się tam bawiłam i wspaniale wspominałam to miejsce, że poprosiłam mojego męża, abyśmy również na podróż poślubną się tam wybrali. Przejrzał różne zdjęcia z widokami i przyznał, że jest to miasto urokliwe i ładne, więc bardzo chętnie się tam ze mną wybierze. Znaleźliśmy noclegi we Władysławowie z widokiem na morze na czym tak bardzo nam zależało. Chciałam móc rano wyjść sobie na balkon i wdychać ten zdrowotny jod. Morze jest fantastyczne, nie dziwiłam się więc, że tyle osób decyduje się na wypoczynek we Władysławowie, a nie na przykład nad jakimś jeziorem. Był to wybór zrozumiały. Przygotowaliśmy się do wyjazdu należycie. Wiedziałam, że muszę zabrać ze sobą wszystko co potrzebne, jednak nie martwiłam się, bo sklepów jest wszędzie pełno i da się dokupić to, czego się zapomni. Trafił nam się piękny i luksusowy hotel w korzystnej cenie. Kiedy wykupiło się pakiet noclegów, można było liczyć na sporą zniżkę. Widok na morze był dla mnie priorytetem, dlatego też od razu po zameldowaniu się poszłam sprawdzić, czy warunek został spełniony. Na szczęście był balkon i to całkiem pokaźnych rozmiarów. To było dla mnie istotne, bo nie chciałabym mieć widoku na jakieś krzaki lub stare bloki. Po to wybrałam się nad morze, żeby móc podziwiać widoki i móc jak najdłużej się nimi cieszyć.

W końcu mieliśmy chwile dla siebie z moim ukochanym. Nie myślałam, że będę się aż tak dobrze bawić. Dzięki wyjazdowi mogliśmy spędzić wspaniałe wakacje kameralnie, bez żadnej rodziny i innych osób. Sami ze sobą mogliśmy poznać się jeszcze lepiej i odpoczywać. Wszystko nam się udało, pokój był piękny i bardzo elegancki. Chciałabym umieć tak urządzać, bo mogłabym tak mieć nawet we własnym domu. Kto wie, może jakiś projektant wnętrz który projektował pokoje w naszym hotelu to jakaś znana osobistość. Bo mało kto ma aż taki dryg do urządzania pomieszczeń.