Nowoczesna szafa wnękowa do przedpokoju

Szafy wnękowe idealnie pasują do przedpokoju i garderoby. Wypełniają całą przestrzeń ściany od podłogi po sufit. Dzięki temu można w takim meblu zmieścić zarówno ubrania, okrycia wierzchnie, jak i buty, czapki, rękawiczki i parasole. Pojemna garderoba o nowoczesnym wyglądzie pomieści też wiele innych rzeczy codziennego użytku: drobiazgi, pasty do butów, odkurzacz, żelazko i inne niewielkie AGD. Największym jednak atutem garderoby jest łatwość w porządkowaniu i czystość panująca w przedpokoju.

Modele zabudowy typu garderoba

nowoczesna garderoba do przedpokojuWspółczesna garderoba występuje w różnych odmianach. Najprostsza szafa wnękowa z przesuwnymi drzwiami jest bardzo pojemna i indywidualnie dopasowana do wyglądu oraz rozmiarów pomieszczenia. Idealnie sprawdza się w przedpokoju, by mieć zawsze pod ręką okrycia wierzchnie: kurtki, płaszcze, kożuchy i inne elementy ubioru na każdą porę roku. Zamiast szukać rzeczy w rożnych miejscach, najlepiej zamówić garderobę na wymiar i w niej przechowywać ubrania. Duża i nowoczesna garderoba do przedpokoju pomieści też odkurzacz, deskę do prasowania i żelazko. Jednym słowem jest to mebel o wszechstronnym zastosowaniu, odpowiadający potrzebom współczesnego człowieka. Gdzie najlepiej kupić taką garderobę? Montażem systemów do przechowywania ubrań i innych, domowych drobiazgów zajmują się profesjonalne, specjalistyczne firmy. Można najpierw poprosić o przygotowanie trójwymiarowej prezentacji. Dzięki takiej wizualizacji łatwiej dopasuje się kolorystykę, materiał i wnętrze. Jeśli chodzi o drzwi, to nowoczesne garderoby posiadają zarówno przesuwane drzwi jak i otwierane montowane na zawiasach. Drzwi przesuwne to duże ułatwienie szczególnie w wąskim przedpokoju, gdzie otwierane drzwi mogą zawadzać mieszkańcom. W sypialni lub większym pomieszczeniu sprawdzają się warianty mieszane, częściowo z drzwiami przesuwanymi, a częściowo otwierane, a nawet pojemne szuflady, które ułatwiają odnajdywanie rzeczy i drobiazgów, jakie zawsze warto mieć pod ręką.

Nowoczesna szafa na ubrania to podstawowy element wystroju współczesnego przedpokoju. Do wybory są różne warianty. Obok konstrukcji z drzwiami przesuwanymi, można zamówić wariant mieszany, także z drzwiami otwieranymi, na zawiasach. Jeszcze inny typ to szafa połączona z szufladami. Każdą garderobę można w łatwy sposób dostosować do własnych, indywidualnych potrzeb i warunków architektonicznych, jakie panują w domu bądź w mieszkaniu. Nowoczesne garderoby sprawdzają się także w salonach kosmetycznych i biurach, gdzie służą przechowywaniu ubrań pracowniczych.