Nowoczesne świecące plecaki dla dzieci

Wakacje zbliżały się ku końcowi. Czas najwyższy przygotować się na rozpoczęcie pierwszej klasy. Książki, zeszyty, stój gimnastyczny, przybory, wszystko to okazało się być drobnostką w porównaniu z wyborem plecaka. Jaki wybrać? Czym się kierować przy wyborze? Czy są specjalne plecaki dla pierwszoklasistów? Po przejrzeniu oferty wielu producentów nadal miałam mętlik w głowie zarówno cenowy jak i związany z modelami i litrażem. W końcu postanowiłam zabrać syna ze sobą i pojechać do dobrze zaopatrzonego sklepu w torby i plecaki.

Czy słyszałeś już o plecakach led?

plecak led dla dzieckaPrzemierzając po kolei regały żałowałam, że wybór plecaka nie może ograniczyć się tylko do wybory niebieskiego lub różowego, ewentualnie z pieskiem czy kotkiem. Na szczęście napotkany po drodze sprzedawca pomógł dokonać słusznego wyboru jakim w naszym przypadku okazał się być plecak led dla dziecka. Oczywiście pierwszy wypatrzył go syn, któremu spodobały się po prostu świecące światełka. Na początku może bez przekonania ale potem im więcej sprzedawca o nim opowiadał, tym coraz bardziej mi się podobał. Plecak posiadał dwie komory co ułatwia oddzielenie podręczników od pozostałych przyborów szkolnych chociażby takich jak strój gimnastyczny. Jednak jest lepiej gdy nasze zeszyty i podręczniki nie są zwyczajnie pogniecione. Plecy wykonane z miękkiej pianki, a zarazem usztywnione, zabezpieczają zarówno prawidłową postawę dziecka jak i dają mu komfort noszenia. Zaletą jest też wzmocniony spód z nóżkami, dzięki którym dno nie będzie się tak szybko przecierać od stawiania go na podłodze. Boczne kieszenie to z kolei dobry pomysł na przechowywanie napojów a zawieszka do kluczy i kieszeń z organizerem to przyjemny dodatek. Ciekawym gadżetem jest też kłódka z zamkiem szyfrowym dla zabezpieczenia prawdziwych szkolnych skarbów. No i jeszcze kilka słów o oświetleniu plecaka. Dzięki temu rozwiązaniu dziecko z pewnością będzie bezpieczne bo i widoczne na drodze w jesienne i zimowe wieczory podczas powrotu ze szkoły. Ten efekt to po prostu wszyta taśma ledowa w wykończenie plecaka.

Wybierając ten plecak nie miałam żadnej wątpliwości, że jest to świetna decyzja. Jest to genialne połączenie bezpieczeństwa i nowoczesności. Plecaki z oświetleniem led dostępne są w najróżniejszych rozmiarach nawet już dla przedszkolaków. Są solidnie wykonane. Wybór kolorów i wzorów również zachwyca. Mnie jako rodzicowi zapewnią mniejszą troskę o syna a jemu uśmiech na twarzy. Jestem pewna, że wszyscy koledzy w jego klasie będą chcieli taki właśnie mieć.