Ozdoby do paznokci hybrydowych

Ładne, zadbane paznokcie to coś, co chciałaby mieć każda kobieta. W związku z tym większość z nich maluje paznokcie dobrymi lakierami, by nadać im pożądany kolor. W końcu samo modelowanie płytki paznokciowej, czy dbanie o skórki to jeszcze za mało. Na co dzień wybierane są lakiery jasne, kremowe, czy różowe i białe, potrzebne do manicure francuskiego. Nastolatki chętnie sięgają po lakiery brokatowe, fluorescencyjne, czy w bardziej intensywnych kolorach.

Różne rodzaje ozdób na paznokcie

paznokcie hybrydowe - akcesoria ozdobneObecnie największą popularnością cieszy się manicure hybrydowy. Dzięki niemu można cieszyć się pięknymi paznokciami nawet do dwóch tygodni. Lakier pięknie się błyszczy, nie blaknie, nie pojawiają się brzydkie odpryski, jak przy zwykłym lakierze. Jest to zasługa utwardzania lakieru pod lampą UV. Na kilkanaście sekund wkłada się paznokcie pod lampę i gotowe. Paznokcie maluje się dwa razy, żeby je dokładnie pokryć. W kolorach można dowolnie przebierać. Jednak co z wielkimi wyjściami, na przykład w czasie karnawału? Na paznokciach często przykleja się naklejki, także wypukłe, posypuje się je brokatem, czy ozdabia przy pomocy stempelków. Jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe – akcesoria ozdobne także są zróżnicowane. Popularne są szczególnie pyłki do zdobień. Srebrny czy złoty pyłek, jak również mieniący się na wszystkie kolory tęczy pyłek z efektem syrenki są szczególnie chętnie wybierane przez klientki. Pyłek się niejako wciera w lakier, dzięki czemu idealnie się ze sobą połączą, a pyłek nie będzie spadał z paznokcia. Dla fanek ozdób przestrzennych przygotowany został bulion, czyli drobne koraliki, jak również kryształki do zdobienia. Nakładanie takich ozdób jest nieco bardziej skomplikowane i wymaga precyzji, tak by zostały one przymocowane dokładnie tam gdzie chcemy. Dla osób które nie mają talentu do zdobienia, ale jednak chcą mieć zrobione efektowne paznokcie przygotowane zostały folie transferowe. Są jednobarwne, wielobarwne lub wzorzyste, także metaliczne lub brokatowe. Są efektowne, a niezbyt drogie, można je zamówić przez internet.

Folia jest idealna do zdobienia wszystkich paznokci jak i do zdobienia wybiórczego. Można na przykład pomalować cztery paznokcie, a na jednym dać folię lub też z folii zrobić ozdobny pasek na paznokciach. Dla bardziej zaawansowanych kobiet przygotowane są pędzelki do precyzyjnych zdobień. Moczy się je w wybranym lakierze i następnie maluje nim po paznokciu. Z pędzelków zdobniczych korzystają przede wszystkim doświadczone w swoim fachu manicurzystki.