Pendrive z ukrytym dyktafonem

Od jakiegoś czasu pracuję w agencji reklamowej. Do moich zadań należy wsparcie project managerów w ich projektach. Najczęściej trafiają mi się jakieś wyszukiwania sal na organizację konferencji i spotkań, czasem też muszę szukać różnego rodzaju gadżetów, które można wygrać w konkursach. Jest to dość upierdliwe zajęcie, ponieważ trafiamy do specyficznej grupy klientów jaką są lekarze i farmaceuci. No, ale co zrobić. Taka praca. Zresztą mam nadzieję, że uda mi się szybko awansować i wtedy będę miał inne zajęcia. 

Nowoczesny pendrive do wygrania w konkursie

dyktafon w pendriveTym razem również otrzymałem za zadanie wyszukanie propozycji nagród w konkursie dla lekarzy, tym razem psychiatrów. Przeglądałem już tyle rzeczy, że ciężko znaleźć coś nowego, co by rzeczywiście było świeże i atrakcyjne dla lekarzy. Jednak coś trzeba znaleźć. Odwiedziłem, więc kilka stron, które oferują różnego rodzaju gadżety i moim oczom ukazał się świetny wynalazek. Dyktafon w pendrive, czyli coś czego jeszcze nie było. Stwierdziłem, że jest to fajne narzędzie dla szpiegów i detektywów, ale w sumie dla lekarzy również się nada. Uważam, że psychiatrzy będą zachwyceni biorąc pod uwagę, że często przeprowadzają szczegółowy wywiad z pacjentem. Teraz zamiast zapisywać informacje, mogliby je nagrywać, żeby nic im nie umknęło. Oczywiście wszystko za zgodą pacjenta. Pomysł moim zdaniem fantastyczny. Postanowiłem dodać dyktafon w pendrive do prezentacji, którą wyślemy do klienta. Oczywiście znajdą się w niej jeszcze inne gadżety, ale uważam, że to jest najmocniejsza propozycja. W końcu do tej pory czegoś takiego nie proponowaliśmy, więc jest to świetne rozwiązanie. Często mamy różne obostrzenia jeśli chodzi o nagrody w konkursach dla lekarzy. Muszą to być gadżety, które można wykorzystać w pracy. Uważam, że taki dyktafon w pendrive jak najbardziej nadaje się do wykorzystania w pracy. Nadal pozostaję nośnikiem do przenoszenia informacji, a do tego ma dodatkową funkcję moim zdaniem bardzo praktyczną. Nawet sam się zastanawiam, czy nie zamówić sobie takie urządzenia. Studiuje zaocznie, więc przyda mi się taka rzecz na wykłady, żeby wszystkiego nie zapisywać. 

Klientowi bardzo spodobały się nasze propozycje gadżetów. Tak jak myślałem wybrał dyktafon w pendrive. Również uznał, że może to być bardzo przydatna rzecz, szczególnie dla psychiatrów. Mi spadł kamień z serca, ponieważ często się zdarza, że klientowi nie podoba się żadna z propozycji i wtedy musimy szukać dalej. Na szczęście w tym przypadku zaoszczędzono mi dodatkowej pracy.