Po czym poznać dobrą drukarkę?

Parę lat temu na pewno drukarka fiskalna miała nieco inny kształt, inną prostotę obsługi, ale na pewno cel był jeden i ten sam – poprawnie rozliczać się ze swojego biznesu. Dzisiaj podobnie jak wygląd jest także różna cena za takie urządzenia i nie każdy, kto się na tym zna odróżnia najnowsze drukarki od tych starszych. Różnice są i to całkiem spore. Oczywiście, zawsze można pracować na czymś tańszym, ale nie wiem, czy to warto.

Najlepsze drukarki fiskalne na rynku

drukarka fiskalna - cenaPostanowiłem podejść do tego tematu bardzo poważnie. Zaraz przed napisaniem tego artykułu postanowiłem wam wszystko dokładnie sprawdzić. Przecież wiem, jakie to odpowiedzialne zadanie dostarczać takich informacji. Jeśli zastanawiacie się nad tym, aby móc korzystać z najlepszych sprzętów to drukarka fiskalna jest chyba jednym z pierwszych, na jakie powinniście się zdecydować. Jak wygląda cena za podstawowe drukarki, ale też za takie, które już dobrze nadają się do wykonywania pracy? Otóż wejdźmy dla przykładu do pierwszego z brzegu sklepu internetowego. Widzimy, że drukarka fiskalna – cena jest uzależniona od wielu czynników, bo faktycznie jedno urządzenie jest za tysiąc złotych, inne za dwa tysiące. Skąd taki rozstrzał cenowy? Na pewno z liczby funkcji, możliwości pracy bezprzewodowej, czy też nawet wydłużonej gwarancji od producenta i dostawy. Jak najbardziej mogę pokazać wam, że drukarka fiskalna jest bardzo polecana. Cena bywa różna. Padają często ceny w okolicach właśnie kilkuset złotych i w sumie jest to najczęściej wybierana półka cenowa i produkty, które są godne zainteresowania. W pierwszej kolejności oczywiście można podpytać się kogoś kto już ma takie drukarki. Jeśli patrzycie wokół siebie i niestety żaden z waszych znajomych nie ma takich możliwości i nigdy nie korzystał z drukarki to zostaje wam albo przeczytanie takich artykułów jak ten właśnie, albo testowanie metodą prób i błędów. Dla mnie kiedyś jak wybierałem drukarki taka metoda okazała się najbardziej skuteczna, bo po pierwsze sam wiedziałem co będzie dla mnie dobre, a po drugie faktycznie bardzo łatwo mogłem określić, co mi się nie do końca podoba.

W trakcie testowania faktycznie to wszystko wychodzi. Ze swojego doświadczenia wiem, że drukarka fiskalna musi być też kupowana z zestawem papierów do drukowania. Zawsze będę powtarzał, że kupowanie zestawów jest tańsze, więc może uda wam się znaleźć jakąś firmę, która będzie w stanie wam zagwarantować odpowiednie ceny za hurtowe zamówienia. Prędzej czy później tak będziecie zamawiać.