Podziękowania za przyjście na wesele

 

Za niedługi czas nadejdzie dzień naszego ślubu i wesela. Wraz z moim narzeczonym planujemy ten dzień od dwóch lat. Chcemy, żeby wszystko było idealne, ponieważ jest to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Już dwa lata wcześniej zrobiliśmy rezerwację wymarzonej sali, a także wybraliśmy zespół muzyczny. Sami zaprojektowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Sukienkę również już wcześniej wybrałam. Teraz pozostało nam dopracować jeszcze kilka małych szczegółów, które są bardzo ważne, żeby całe wydarzenie było perfekcyjne. 

Krówki czy własnoręcznie robione mydełka jako podziękowanie

podziękowanie dla gościDo jednych z tych elementów należy wybór podziękowań dla gości. Obecnie na rynku jest mnóstwo możliwości podziękowań. Sama będąc na weselach zbieram różnego rodzaju pamiątki. Często są to jakieś cukiereczki w słoiku, mieszanki herbat, krówki, a czasem nawet figurki z gipsu. Powiem szczerze, że bardzo długo się zastanawialiśmy, którą formę wybrać. Chcielibyśmy, żeby nasze podziękowanie dla gości było praktyczne, żeby ktoś mógł je wykorzystać. Przez pewien czas zastanawiałam się nad własnoręcznie wykonanymi mydełkami, ale w sumie każdy stosuję te kosmetyki, które mu pasują. O ile takie podziękowanie może przypaść do gustu kobietą to raczej mężczyźni nie będą nim zachwyceni. W końcu zdecydowaliśmy, że jako podziękowanie dla gości damy słoiczki z miodem. W sumie miód przydaje się w każdej kuchni. Często ludzie dodają go do herbaty, więc na pewno taki prezent nie zostanie wyrzucony do śmieci, a ładnie spożytkowany. Miody jako podziękowanie są w malutkich, stylowych słoiczkach, które pięknie się prezentują. Już nawet znaleźliśmy dostawcę, który ma nam takie zamówienie przygotować. Sami mogliśmy sobie wybrać kształt słoiczka oraz kolor nakrętki. Do tego etykietka na miód została zaprojektowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, tak żeby wzór pasował do zaproszeń. Mam nadzieję, że nasz pomysł się sprawdzi i goście się ucieszą. Ja ze swojej strony uważam, że to bardzo fajna forma podziękowania i na pewno bym się z niej cieszyła, ponieważ jest to bardzo praktyczny podarunek.

Miodki już do nas doszły. W sumie najwyższy czas, ponieważ już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się na ślub. Mam nadzieję, że podziękowanie dla gości przypadnie im do gustu. Uważam, że całość wygląda bardzo stylowo i na pewno pięknie wpasuje się w całe wydarzenie. Już się nie mogę doczekać tego wielkiego dnia. Stresuję się trochę czy wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem. Mam nadzieję, że Pan Młody nie ucieknie mi sprzed ołtarza.