Poszukiwania profesjonalnej firmy remontowej

Od wielu lat mieszkamy z mężem w jednym mieszkaniu. Odziedziczyłam je po swoich rodzicach ponad dziesięć lat temu. Od tego czasu niczego w nim nie zmienialiśmy i teraz przydałby mu się kompleksowy remont. Postanowiliśmy całkowicie zmienić jego wygląd i aranżację wnętrz. Nie zamierzaliśmy jednak samodzielnie się wszystkim zajmować. Nie mieliśmy na to ani czasu, ani ochoty. Jasne było dla nas, że najbardziej odpowiednie będzie zatrudnienie firmy remontowej, która wszystkim się za nas zajmie.

Zatrudniliśmy firmę remontową z Krakowa

profesjonalna firma remontowa z krakowaPoruszyłam ten temat na spotkaniu ze znajomymi. Powiedziałam mojej koleżance, że chciałabym wyremontować mieszkanie i szukam firmy, która wykona dla mnie kompleksowy remont. Zależało mi na takiej firmie, która sama zaopatrzy się we wszystkie potrzebne artykuły i narzędzie, a jej ekipa będzie samodzielna i uczciwa i nie będę musiała ich cały czas kontrolować. Koleżanka dała mi numer telefonu do zaufanego fachowca, który zajmował się takimi sprawami. Dowiedziałam się od niej, że jest to profesjonalna firma remontowa z krakowa. W dodatku mają bardzo szybkie terminy i są niezwykle terminowi. Zatrudniając ich mogę mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane na czas i nie będzie żadnej obsuwy. To była bardzo pożądana przeze mnie cecha, ponieważ na czas remontu mieliśmy z mężem wynająć hotel blisko naszego mieszkania, dlatego nie chcieliśmy za niego przepłacać przez konieczność przedłużania pobytu. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i zapytałam się o ofertę. Okazało się, że mogą zacząć remont już za dwa tygodnie, bo wtedy mają pierwsze wolne terminy. Bardzo ważne było dla mnie to, że korzystając z ich usług mogłam wcześniej spotkać się z projektantem wnętrz, który doradzi mi najlepsze i najnowsze rozwiązania wnętrzarskie. Tak też zrobiłam. Również cenowo oferta tej firmy remontowej była bardzo przystępna. Z tego, co zauważyłam mieli jedną z najtańszych ofert na rynku. Tym bardziej, że dojazd do klientów na terenie Krakowa był darmowy. To było bardzo uczciwe podejście.

Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Firma, którą zatrudniłam okazała się bardzo profesjonalna i rzetelna. Jej pracownicy byli doświadczeni i znali się na swoim fachu. W ramach umowy wykonali dla mnie remont instalacji elektrycznej, hydraulicznej, odmalowali mieszkanie, położyli nowe płytki i panele w pokojach. Na zakończenie prac posprzątali po sobie i zostawili mieszkanie we względnej czystości. Byłam bardzo zadowolona z ich usług i pracy jakiej wykonali.