Potrzebowałam fotografii produktów do sklepu

Kilka lat temu zdecydowałam się otworzyć swój własny sklep z artykułami metalowymi. W ostatnich czasach sklep bardzo dobrze się rozwinął i biznes szedł mocno do przodu. Po pewnym czasie stwierdziłam, że dobrze byłoby otworzyć sklep internetowy, ponieważ dzięki temu zarobki jeszcze bardziej wzrosną. Z samą budową strony poradziłam sobie sama, ale teraz potrzebowałam jeszcze wykonać zdjęcia oferowanych produktów, żeby wstawić je na stronę internetową mojego sklepu. Wiedziałam, że taka fotografia jest bardzo ważna.

Zatrudniłam fotografa produktowego z Bydgoszczy

polecana fotografia produktowa w bydgoszczyBardzo zależało mi na tym, aby znaleźć naprawdę dobrego fotografa, który będzie świetnie się znał na wykonywaniu fotografii produktowej. Fotografia produktowa bardzo różni się od tej, jaką na co dzień zajmują się fotografowie. Produkt oprócz tego, że trzeba go po prostu sfotografować należy jeszcze przedstawić w odpowiednim świetle. Nie jest łatwo sfotografować śruby czy wkręty, tak aby zachęcić klienta do jego zakupu. Na pewnym forum, gdzie przedsiębiorcy, którzy zainwestowali w sklepy internetowe, dzielili się swoimi doświadczeniami, jeden z forumowiczów powiedział mi jaka jest polecana fotografia produktowa w bydgoszczy. Dowiedziałam się od niego, że korzystał on z tego fotografa produktowego i może ręczyć za jego kompetencje i zdolności artystyczne przy wykonywaniu zdjęć produktów. Niezmierne ważne jest również to, że posiada on mobilne studio i profesjonalny sprzęt fotograficzny, dlatego zdecydowaną większość fotografii produktów jest w stanie wykonać na miejscu i nie musimy nigdzie wozić naszych produktów. Faktycznie było to dla mnie bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Od razu weszłam na stronę internetową tego bydgoskiego fotografa specjalizującego się w wykonywaniu fotografii produktowej. Zapoznałam się tam z jego portfolio dotyczącym fotografii produktowej. Jego zdjęcia były bardzo dobrze wykonane i widać było, że są dopracowane w każdym calu. Od razu zdecydowałam się nawiązać z nim współpracę.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim ten fotograf wykonywał fotografię produktową w bardzo dobrych, niskich cenach, jednych z najlepszych na rynku. Bardzo dobrym dla mnie rozwiązaniem było to, że im więcej zdjęć produktów wykonał podczas sesji, tym mniej musiałam zapłacić za jedno pojedyncze zdjęcie. W cenie wykonania zdjęć było wliczone dokonanie ich obróbki graficznej w programie komputerowym, dzięki czemu produkty na zdjęciach prezentowały się bardzo zachęcająco dla klienta.