Potrzebowałam profesjonalnej pomocy drogowej

Na co dzień jestem osobą mocno rozkojarzoną. Łapie kilka srok za ogon i często zapominam o tym, co naprawdę ważne. Tak też było kilka dni temu, kiedy to wybrałam się w długą trasę samochodem i zapomniałam zatankować. Oczywiście spostrzegałam się o tym, dopiero kiedy auto stanęło mi na drodze i nie chciało ruszyć. Nie miałam zamiaru pchać samochodu do najbliższej stacji, która znajdowała się kilka kilometrów od miejsca, gdzie moje auto stanęło. Zdecydowałam się wezwać pomoc drogową.

Skorzystałam z profesjonalnej pomocy drogowej

profesjonalna pomoc drogowaCałe szczęście wiedziałam, gdzie w okolicy znajduje się profesjonalna pomoc drogowa. Korzystałam z jej usług już wielokrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona. Świadczyli oni fachowe i profesjonalne usługi związane z auto pomocą drogową. Największą zaletą tej firmy był fakt, że działali bardzo szybko i sprawnie. W odległości do czterdziestu kilometrów do miejscowości, z której miała być wysłana laweta i serwis, zjawiali się w ciągu maksymalnie dwóch godzin. Była to pomoc drogowa, która działała na terenie całego kraju. A co najważniejsze, działali całodobowo, dlatego nawet w nocy można było liczyć na szybką i sprawną pomoc z ich strony. Ich dużą zaletą był fakt, że świadczyli naprawdę kompleksowe usługi związane z pomocą drogową. Nie tylko lawetowali auta do najbliższego serwisu, ale można było uzyskać również od nich podstawienie samochodu do wybranego przez siebie serwisu bądź pod inny wskazany adres. Dostarczali klientom auta zastępcze w razie potrzeby. Ich samochody zastępcze były zawsze sprawne i zadbane, dlatego nie musiałam się martwić o to, jak w razie czego dotrę tam, gdzie potrzebowałam dojechać. Wiele osób zwracało także uwagę na fakt, że oferowali oni również bezgotówkowe holowanie samochodu z OC sprawcy wypadku, jeśli zaszła taka potrzeba. Pomagali przy tym w załatwieniu wszelkich formalności związanych z ubezpieczalnią. Tym razem również zdecydowałam się skorzystać z ich pomocy. Ponieważ znajdowałam się blisko ich siedziby, dojechali do mnie w ciągu zaledwie godziny.

Byłam bardzo zadowolona, ponieważ szybko i sprawnie mi pomogli. Byłam bardzo zadowolona, tym bardziej że za całą usługę zapłaciłam naprawdę przystępną cenę. Teraz będę już zawsze pamiętać o tym, aby przed długą podróżą zatankować samochód do pełna. Gdybym jednak jeszcze kiedyś potrzebowała pomocy drogowej z pewnością skorzystam z tej sprawdzonej i rzetelnej firmy. Cieszę się, że od lat mogę korzystać z usług takiego sprawdzonego miejsca, z wieloletnim doświadczeniem w branży.