Praktyczne przyczepki Qeridoo

Wielu młodych ludzi regularnie biega i jeździ na rowerze, gdyż są to najpopularniejsze sporty uprawiane rekreacyjnie. Kiedy nie posiadamy dzieci, to można się im oddawać w każdej chwili bez żadnych ograniczeń, ale sytuacja nieco się komplikuje, kiedy na świecie pojawiają się maluchy. Na szczęście firma Qeridoo wyszła na przeciw wymaganiom takich rodziców i stworzyła specjalne przyczepki do jazdy na rowerze.

Jakie jest wyposażenie przyczepek rowerowych Qeridoo Sportex?

przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1W sklepach rowerowych znajdziemy duży wybór sprzętu dla rodziców, którzy chcą aktywnie spędzać czas ze swoimi pociechami. Dopóki maluchy nie nauczą się samodzielnie jeździć na dwóch kołach, to można je zabierać na przejażdżki w przyczepce rowerowej, która jest bardzo stabilna i bezpieczna. Przede wszystkim, dzieci w środku są zapięte pięciostopniowymi pasami, a konstrukcja przyczepki jest wykonana w taki sposób, aby maksymalnie zminimalizować ewentualne powstanie uszkodzeń w wyniku jakiegokolwiek wypadku. Jedną z lepszych na rynku jest przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1, która może być przeznaczona dla jednego lub dwójki dzieci. Jest ona wyjątkowo lekka, ponieważ stelaż został wykonany z aluminium. Wewnątrz przyczepki Sportex 1 znajduje się wygodne siedzisko, które posiada regulację oparcia, więc maluch może siedzieć wyprostowany albo całkowicie leżeć. Przyczepki Qeridoo mogą być wykorzystywane jako wielofunkcyjny wózek, mający różnorodne zastosowanie: można je przyczepić do roweru, wykorzystać do biegania lub spacerowania. Przednie koło można zdjąć w celu zmiany wózka na przyczepkę rowerową. Dzięki możliwości obrotu wokół własnej osi, przyczepka jest wyjątkowa zwrotna i mobilna. Tylne koła mają dużą średnicę i są szeroko osadzone, przez co przyczepka jest stabilna i z łatwością pokonuje nierówności, krawężniki i inne przeszkody terenowe. Stelaż przyczepki Qeridoo Sportex 1 jest pokryty wysokiej jakości materiałem, nieprzemakalnym, bryzgoszczelnym, z którego łatwo usunąć łatwo usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Pokrycie przyczepki łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Warto postawić na przyczepkę, ponieważ daje nie tylko wiele możliwości konfiguracji, ale jest przede wszystkim bezpieczna i komfortowa. Kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo dziecka, nie ma co oszczędzać, kupując przyczepki od niesprawdzonych producentów, gdyż ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Tego rodzaju sprzęt najlepiej zakupić w jednym ze sklepów internetowych, albowiem mają one bardzo zróżnicowany asortyment, a także najbardziej rozsądne ceny.