Przycisk bezpieczeństwa w akcji

Na dobre lub na złe, ludzi przyciąga to, co znane. Czasami ta znajomość jest mile widziana, jak powrót do ulubionej książki lub filmu. Innym razem nadmierne poleganie na tym, co znane, prowadzi do odrzucenia zmiany, nawet jeśli jest ona korzystna. Ktoś zawsze musi zmieniać się ostatni i nikt nie chce być po złej stronie trendu, niezależnie od tego, czy chodzi o modę, czy technologię.Jeśli obecnie polegasz na przycisku paniki dla własnego bezpieczeństwa lub jeśli jesteś myśląc o zainwestowaniu w przycisk bezpieczeństwa, możesz pomyśleć jeszcze raz.

Jak działa mały przycisk ochrony?

mały przycisk bezpieczeństwaCzy jest to powód dla którego używasz przycisku bezpieczeństwa? Ponieważ jest to najlepszy sposób na zachowanie bezpieczeństwa? Czy może dlatego, że zawsze z niego korzystałeś? Podobnie jak w przypadku wszystkich sprzętowych rozwiązań bezpieczeństwa, mały przycisk bezpieczeństwa zapewnia efektywną funkcjonalność bez konieczności aktualizacji. Podczas gdy rozwiązania programowe, które integrują możliwość wezwania pomocy, mogą zapewnić wartość, działając na wielu urządzeniach, fizyczny przycisk paniki ma jedno niezbędne zastosowanie. Ze względu na potencjalny koszt wymiany sprzętu zakup przycisków alarmowych dla pracowników wiąże się również z większymi przyszłymi wydatkami niż integracja różnych urządzeń z rozwiązaniem programowym. Rozwiązanie sprzętowe nie jest skalowalne w tym samym sensie, co oprogramowanie. W przypadku zmian w miejscu pracy znacznie łatwiej jest dostosować oprogramowanie do monitorowania bezpieczeństwa. Kiedy nadejdzie czas na zakup nowych urządzeń, może się okazać, że istniejące rozwiązanie wymaga aktualizacji u producenta aby istniejące urządzenia były kompatybilne z nowymi. Główną zaletą usługi monitorowania jest jej trwałość. Gdy pracownik w nagłej sytuacji użyje małego przycisku bezpieczeństwa i jego sprzęt  będzie działał zgodnie z opisem, reakcja otrzymania pomocy jest błyskawiczna. Taki mały przycisk bezpieczeństwa i monitorowania na odprawie zapewnia, że jeśli pracownik nie zgłosi się na czas, zostanie wysłana pomoc. Ważne jest, aby móc wezwać pomoc, ale jeszcze ważniejsze jest uzyskanie pomocy, gdy nie możesz zadzwonić samodzielnie.

Przyciski bezpieczeństwa zapewniają odpowiednią ochronę w miejscu pracy, istnieją korzyści wynikające z rozwiązań bezpieczeństwa innych niż sprzętowe, którym po prostu nie są w stanie dorównać. Oprogramowanie do monitorowania bezpieczeństwa oferowane jako usługa będzie zawsze aktualizowane i zapewnia korzyści niespotykane w sprzęcie, takie jak możliwość uzyskania dostępu z dowolnego miejsca. Rozwiązania sprzętowe, takie jak przyciski bezpieczeństwa również będą wymagały wymiany z czasem wedle zaplanowanego budżetu.