Reportaż ze ślubu bardzo nam się podobał

Pamiętam jak dzisiaj wszystkie nasze przygotowania do ślubu. Nie chcieliśmy z Romkiem dużej uroczystości. Zależało nam żeby zaprosić najbliższe nam osoby, z którymi lubimy spędzać czas. Jesteśmy obydwoje przywiązani do rodziny i swoich znajomych dlatego zależało nam na najbliższym gronie. Poza tym nie mieliśmy za dużych funduszy. Wszystko staraliśmy się zrobić gustownie ale w miarę możliwości za jak najmniejsze pieniążki. Wesele urządzaliśmy w ogrodzie moich dziadków. Catering udało nam się załatwić poprzez znajomych. Jedzenie było pyszne i nie drogie. Panie, które gotowały zajmowały się tym od lat i wiele osób korzystało z ich usług. Najbardziej ważne dla mnie było to żeby goście się dobrze czuli i bawili na naszym weselu.

Postanowiliśmy zatrudnić fotografa ślubnego

niedrogi reportaż ślubny w bydgoszczyZależało nam żeby zdjęcia były piękne bo będą pamiątką dla nas do końca życia. Wśród znajomych pytaliśmy czy nie mogliby nam kogoś polecić i dostaliśmy namiary na kilka osób. Jednak nie sądziłam, że fotograf ślubny może mieć zajęte terminy na dwa lub trzy lata na przód. Powoli zaczęłam się zastanawiać czy uda nam się w ogóle znaleźć jakiegoś fotografa. Ślub był coraz bliżej a my nadal nie mieliśmy z nikim podpisanej umowy. Ostatecznie znalazłam w Internecie wpis o firmie, która dopiero się rozkręcała. Umówiliśmy się  z nimi na spotkanie. Powiedzieliśmy, ze interesuje nas niedrogi reportaż ślubny w Bydgoszczy. Para, która prowadziła firmę, zrobiła na nas dobre wrażenie. Może nie mieli na swoim koncie wielu zleceń ale widać było, że mają zapał. Pokazali nam kilkanaście swoich zdjęć. Powiedzieli jak to wszystko wygląda. Zasugerowali gdzie moglibyśmy zrobić sobie sesje. Jakie rzeczy warto ze sobą zabrać żeby zdjęcia były niezapomniane. Byłam pod ogromnym wrażeniem po naszym spotkaniu. Wiedziałam, że chcę z tymi osobami współpracować. Bardzo dobrze się w ich towarzystwie czuliśmy. Podpisaliśmy umowę i bardzo się cieszyłam, że natrafiłam na ich ogłoszenie w Internecie. Zdjęcia, które robili nam na weselu nie sprawiały nikogo w zakłopotanie. Nie chciałam żeby moi goście czuli się skrępowani. Każdy świetnie się bawił.

Po miesiącu dostaliśmy nasze zdjęcia. Kilkanaście było wydrukowanych i poukładanych w pięknym albumie. Sporo było na płycie. Mogliśmy je samo sobie wydrukować i przekazać rodzinie i znajomym. Zdjęcia zrobiły na nad dobre wrażenie. Wszystkie nam się podobały. Każdy pięknie na nich wyglądał. Byłam bardzo wdzięczna za ich zaangażowanie w swoją pracę. Od naszego ślubu trzymamy się z nimi i polecamy ich usługi dalej.