Rolnicza przyczepa wykonana ze stali

Szeroko pojęte żniwa nie mogą się obejść bez przewozu zebranych plonów z pola do gospodarstwa lub skupu zboża. W celu przewożenia wszelkiego rodzaju nasion zbóż, wykorzystuje się przyczepy. Przyczepy ciągnięte przez ciągniki, są w stanie przenosić jednorazowa nawet kilkanaście ton. Dzięki takim przyczepom, rolnicy mogą w bardzo łatwy sposób zwieźć wszystkie zebrane plony w konkretne miejsce. Chyba żaden właściciel dużego gospodarstwa nie wyobraża sobie sytuacji w której nie miałby do dyspozycji przyczepy.

Stalowa przyczepa rolnicza

stalowe Przyczepy rolniczeJak już wcześniej wspomniałem, przyczepy są nieodłącznym elementem każdego gospodarstwa rolnego, zwłaszcza gdy gospodarstwo specjalizuje się w hodowli roślin. Stalowe przyczepy rolnicze świetnie nadadzą się do każdego gospodarstwa rolnego. Do produkcji przyczep wykorzystane są najlepsze z dostępnych na dzień dzisiejszy materiałów, co pozwala na wyprodukowanie dobrej jakościowo przyczepy. Wykorzystanie dobrej gatunkowo stali sprawia, że przyczepy cechują się bardzo dużą żywotnością. Poprawnie eksploatowana przyczepa jest w stanie posłużyć przez conajmniej kilkanaście lat. Cała konstrukcja przyczepy jest przemyślana w dość szczegółowy sposób, a sama przyczepa posiada bardzo mało elementów, które mogą się popsuć, a jeśli się już pojawi jakaś awaria, to bardzo łatwo możemy ją usunąć. Ze stali wykonane jest dziewięćdziesiąt procent przyczepy. Pozostałe dziesięć procent, to okablowanie, światła oraz opony. Warto wspomnieć o tym, że wykorzystana stal, jest nierdzewna, dzięki temu cała przyczepa jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć. Dzięki temu przyczepy nie musimy garażować, co pozwala nam zaoszczędzić sporo miejsca. Opony takiej przyczepy są specjalnie przystosowane do przenoszenia tak dużych obciążeń, dzięki temu mamy pewność, że nawet jeśli przyczepa będzie w pełni załadowana, to dowieziemy cały ładunek na miejsce w bezpieczny sposób. Bezawaryjność przyczepy, pozwala zwiększyć efektywność pracy całego gospodarstwa rolnego.

Tego rodzaju przyczepę możemy zamówić bezpośrednio w fabryce. Czas produkcji takiej przyczepy to około miesiąc od zamówienia. Po miesiącu stajemy się pełnoprawnymi właścicielami przyczepy, oczywiście po uiszczeniu odpowiedniej kwoty. Koszt zakupu takiej przyczepy oscyluje wokół stu tysięcy złotych. Nie jest to mała kwota, ale biorąc pod uwagę liczne zalety takich przyczep rolniczych, zauważamy że ta inwestycja jest warta swojej ceny, ponieważ szybko nam się zwróci. Na przyczepę dostajemy kilkuletnią gwarancję.