Soft99 czyli niewidzialna wycieraczka

Każdy posiadacz samochodu pewnie wielokrotnie denerwował się zimą o poranku, kiedy musiał zdzierać z szyb szron czy śnieg. Wiadomo, że nie jest to nic przyjemnego – zwłaszcza jeśli spieszymy się do pracy, a okazuje się, że nocą spadło naprawdę sporo śniegu. Jak radzić sobie z takimi sytuacjami? Niektórzy zostawiają samochód z szybami pokrytymi różnego rodzaju matami – zazwyczaj maty te zbudowane są z folii aluminiowej, która dodatkowo termicznie zabezpiecza szyby.

Zalety preparatu Ultra Glaco

soft99 ultra glacoJednak nie każdy posiada takie maty, a co więcej – nie każdy ma czas na to, by za każdym razem je rozkładać i znowu składać. Poza tym maty również trzeba wytrzepywać ze śniegu, a czasami zdzierać z nich szron, bo jeśli tego nie zrobimy – zaczynają topnieć w samochodzie i pojawia się woda. W związku z tym powstało nowe rozwiązanie, jakim jest tak zwana niewidzialna wycieraczka. Co to takiego? Jak sama nazwa wskazuje, jest to rodzaj powłoki, którą nakłada się na przednią i najważniejszą szybę samochodu – można również nałożyć ją na inne. Nakładanie takiej niewidzialnej wycieraczki wcale nie należy do trudnych zadań. Kiedy należy spodziewać się efektów niewidzialnej wycieraczki? Pierwsze pojawiają się już przy 45 km/h, więc przy naprawdę niewielkiej prędkości. Przykładem dobrej niewidzialnej wycieraczki może być tutaj soft99 ultra glaco, którą możemy nabyć już za około 70 zł. Warto zainwestować te pieniądze, by znacznie ułatwić sobie życie i sprawić, że jazda samochodem zimą będzie o wiele przyjemniejsza. Jak długo utrzymuje się efekt niewidzialnej wycieraczki? W przypadku Soft 99 Ultra Glaco można śmiało potwierdzić, że efekty utrzymują się nawet do jednego roku, a więc naprawdę długo. Ciekawe jest też to, że niewidzialna wycieraczka nadaje się na każdą pogodę. Można ją też aplikować wiosną i latem. Zimą z kolei wycieraczka będzie zabezpieczać przed szronem. Szyby nie będą tak szybko zamarzać, a my nie będziemy musieli codziennie rano odśnieżać i odszraniać samochodu! Zanim użyjemy preparat, musimy dokładnie oczyścić i osuszyć powierzchnię szyby.

Dopiero później rozprowadzamy płyn z preparatu za pomocą dostępnego w opakowaniu aplikatora – na suchą szybę, w niewielkiej ilości. Nie należy używać płynu na mokre szyby! Jeśli szyba nie będzie osuszona, możemy doprowadzić do jej zniszczenia, rozprowadzając preparat. Po rozprowadzeniu płynu musimy poczekać od 5 do 10 minut, aż preparat na szybie wyschnie. Wytworzy się specjalna, niewidoczna powłoka. Potem dokładnie wycieramy szybę suchym ręcznikiem i gotowe!