Solidny Level 8.0

 

Wybierając rower górski, który ma nam posłużyć w zawodach MTB, czy też XTC, warto kierować się przede wszystkim jakością, nie ceną, bowiem często są one niepotrzebnie zawyżane przez producentów. Natomiast w ofercie Krossa znajdziemy ofertę, która jest perfekcyjnie dobrana, czyli łączy w sobie najwyższą jakość w relatywnie niskiej cenie. 

Zaawansowany Level 8.0 od Krossa

kross level 8.0Jeżeli nasze fundusze są ograniczone i planujemy zapłacić za rower nie więcej niż pięć tysięcy, to Level 8.0, wydaje się być ofertą skrojoną na miarę naszych potrzeb. Ten jednoślad można bardzo często spotkać na trasach maratonów XTC, a także na wszelkich zawodach MTB. Jego popularność to nie jest przypadek, bowiem to naprawdę solidna maszyna, która wytrzymuje nawet bardzo duże przeciążenia. Wszystko dzięki ultralekkiej konstrukcji i cieniowaniu ramy. Natomiast osprzęt, z jakim mamy do czynienia w 8.0 pochodzi w całości od najbardziej znanego japońskiego dostawcy. Jeżeli chodzi o nasze bezpieczeństwo, to są za nie odpowiedzialne hydrauliczne tarczówki, które reagują błyskawicznie bez względu na aurę, czy też warunki terenowe. Warto też wspomnieć o oponach, które są wyposażone w specjalny bieżnik, umożliwiający odprowadzanie błota, wody oraz innych elementów terenu. Kross Level 8.0 jest jednym z najlepszych jednośladów w tym przedziale cenowym. Tak naprawdę to tej klasy rowerów za tak małe pieniądze, mamy jak na lekarstwo, toteż z Krossem, nikt nie jest tu w stanie rywalizować. Zawodnicy chwalą go za niezawodność i bardzo dobre prowadzenie, jednak nie brakuje też osób, które twierdzą, że ma wyjątkowo atrakcyjny design. To już oczywiście kwestia gustu, choć trzeba przyznać, że stylistyka i konstrukcja, z miejsca sugerują sportowy charakter tego jednośladu. Level 8.0 wygrał też wiele branżowych nagród i dorobił się kilkudziesięciu bardzo pozytywnych opinii w branżowych pismach i portalach internetowych. Nas to nie dziwi, ponieważ już pierwsza przejażdżka na tym rowerze pokaże nam, że szybkość to jego żywioł.

Cechy dobrych rowerów, można by wymieniać w nieskończoność i praktycznie czego byśmy nie pomyśleli, Level 8.0 już to ma. Oczywiście cały czas mówimy o przedziale do pięciu tysięcy złotych. Koszt Krossa to tak naprawdę nieco ponad cztery tysiące dwieście złotych, czyli taniej od najtańszego modelu konkurencji o jakieś trzysta, czterysta złotych. Natomiast w przypadku zachodniej konkurencji płacimy za firmowy logotyp, niekoniecznie za sprzęt, który często ma wyposażenie znacznie tańsze od Krossa.