Świeca zapachowa z drewnianym knotem

Wszyscy wiedzą, że najlepszym czasem na palenie zapachowych świec czy wosków w kominkach jest sezon zimowy. To niesamowity czas, który właśnie w dużej mierze staje się niesamowity poprzez wyjątkowe zapachy skoncentrowane w świecach. Wystarczy tylko wziąć ciepły koc, zapalić lampki o ciepłym odcieniu i oczywiście świecę o swoim ulubionym zapachu. Zimą mogą być to cytrusowe lub też delikatne waniliowe nuty. Jeśli natomiast nie mamy w domu kominka, przyda nam się także świeca zapachowa z drewnianym knotem.

Więcej o świecach zapachowych od firmy Bispol

świeca zapachowa bispolDlaczego świeca zapachowa z drewnianym knotem sprawdzi się u tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na spędzanie wolnego czasu na fotelu przed kominkiem, w którym pali się drewno? Otóż wyjątkową właściwością tego rodzaju świec jest fakt, że zapalone nie tylko uwalniają niesamowity zapach ale i ich drewniany knot powoduje, że wydają one charakterystyczny dźwięk, który wydaje również palone w kominku drewno. Dzięki temu, nawet jeśli nie mieszkamy w chatce w górach i nie mamy kominka, nawet elektrycznego, możemy poczuć się jakbyśmy w takim właśnie miejscu się znaleźli. Właśnie dzięki temu owemu „tyrkaniu” świecy. Świeca zapachowa Bispol z drewnianym knotem ma jeden charakterystyczny zapach, który sprawdzi się właśnie idealnie na sezon jesienno-zimowy. Ten zapach to połączenie drzewa cedrowego z unikalną nutą wanilii, co tworzy razem słodko-owocową całość. Do tego miłe lecz niezbyt głośne udawanie kominka przez świecę i gorąca czekolada z rozpuszczającymi się delikatnie piankami w środku. To przepis na doskonałe popołudnie, które wprowadzi nas w stan powoli zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jeśli chodzi natomiast o inne świece z kolekcji firmy Bispol, w sklepach możemy dostać najróżniejsze zapachy, jak i wielkości świec. Ten polski producent oferuje najróżniejsze rodzaje świec, a także wkładów do zniczy. Mogą to być pogrzewacze, długie świece do świeczników, grube, które można postawić samodzielnie na podstawce, czy nawet w kształcie ogromnych kul.

Jeśli chcemy wprowadzić do swojego domu czy mieszkania odrobinę magicznej świątecznej atmosfery, dobrze wyposażyć się właśnie w kilka takich zapachowych świec. Ich gama jest na tyle duża, że z pewnością znajdziemy coś w sam raz dla siebie. Możemy wybrać kilka podstawowych i zapalać je razem, na przykład jabłko i żurawinę lub też dobrze, aby świeca zapachowa była gotowym połączeniem tego co w świętach najlepsze. Wiele firm łączy swoje zapachy w taki sposób, by pasowały ze sobą energetycznie.