Swojego Macbooka trzymam w pancernym etui

Mało który komputer przenośny na świecie może się pochwalić taką liczbą stworzonych do niego akcesoriów jak laptop od amerykańskiego producenta z nadjedzonym jabłkiem. Używam jednego z najpopularniejszych modeli Macbooka i wiem doskonale, że można wybierać pośród setek różnych dodatków. Zanim kupiłem laptopa tej marki nie wiedziałem na przykład, że można trzymać komputer w etui. A tymczasem mojego Maca trzymam w pancernym etui, który zabezpiecza go przed każdym możliwym upadkiem.

Kupiłem pancerną obudowę do mojego Macbooka

etui do macbook pro 13Kiedy sprawiłem sobie to amerykańskie cudeńko to nie naprawdę nie wiedziałem, że stworzono do niego tyle różnych dodatków. Cały czas myślałem, że laptopy trzyma się w torbach, które kupuje się na odpowiedni rozmiar liczony w calach. Takie było moje myślenie, ale ono się zmieniło dopiero z chwilą, w której kupiłem sobie do pracy właśnie Macbooka. Nie wiedziałem nawet czy będę się umiał nim posługiwać, bo nigdy wcześniej nie korzystałem z systemów operacyjnych tego producenta. Dzisiaj wiem, że taki laptop do pracy wykonywanej w domu to doskonały wybór. Praca zdalna na takim komputerze przenośnym to prawdziwa przyjemność. A kiedy chciałem kupić jakieś etui do mojego Maca to zobaczyłem propozycję pancernych etui dedykowanych pod konkretne modele. Byłem zachwycony i od razu zamówiłem pancerne etui do Macbook Pro 13. Naprawdę wydawało mi się, że takie zakładane na urządzenia etui stosuje się tylko w telefonach komórkowych, a co najwyżej w tabletach. A tu się okazało, że można je również stosować do laptopów. Kiedy już dotarła do mnie przesyłka z tym oryginalnym gadżetem do mojego Macbooka to bardzo ostrożnie ubrałem mojego laptopa w to etui. To się okazało prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Każde wrażliwe miejsce na laptopie zostało w ten sposób osłonięte i zabezpieczone. Pancerne etui dokładnie osłoniło rogi ekranu oraz klawiaturę. Jednocześnie byłem miło zaskoczony tym, że etui było naprawdę bardzo lekkie. Używanie go w żaden sposób nie ograniczyło mojego używania laptopa. Wręcz przeciwnie – na takim komputerze przenośnym pracuje się jeszcze przyjemniej.

Wcześniej nie byłem fanem urządzeń z jabłuszkiem, ale dzisiaj mogę powiedzieć, że przekonałem się do tych urządzeń w każdym calu. Jakość działania doskonała, ale co równie ważne – z myślą o tych urządzeniach powstało mnóstwo różnych akcesoriów. Sam zamówiłem pancerne etui, dzięki któremu mam wrażenie, że mój komputer jest po prostu niezniszczalny. Nie zamierzam jednak testować wytrzymałości tej obudowy.