Systemy wykończeniowe wnętrz

Wnętrza naszych pomieszczeń wewnętrznych bardzo często wykańczane są z użyciem płytek ceramicznych. Są one trwałe oraz w pełni wytrzymałe, jak również odporne na czynniki niesprzyjające, mogące uszkodzić nasze powierzchnie, na których zostały zastosowane płytki ceramiczne. Dzięki takim płytkom, nasze pomieszczenia stają się dużo bardziej estetyczne oraz eleganckie, za sprawą sposobu wykończenia płytek podczas procesu ich produkcji.

Piękne płytki dla pomieszczeń wewnętrznych

płytki batista do salonuFabryki płytek ceramicznych wykorzystują nowoczesne technologie, pozwalające na podniesienie poziomu jakości oraz trwałości płytek ceramicznych, które wykorzystywane są w pomieszczeniach wewnętrznych, przez nas użytkowanych. Płytki ceramiczne są to jedne z najbardziej trwałych materiałów wykończeniowych, stosowanych coraz częściej nie tylko w łazienkach oraz kuchniach, lecz także w pomieszczeniach takich jak salony oraz sypialnie. Wykończenie powierzchni podłogowych płytkami kwadratowymi o równych wymiarach staje się ostatnimi czasy coraz bardziej modne, dlatego też producenci oraz fabryki płytek ceramicznych starają się dokonywać prac produkcyjnych takich formatów z poszerzeniem zakresu ich kolorystyki, jak również jakości oraz struktury wykonania. Płytki batista do salonu świetnie sprawdzą się na powierzchniach podłogowych, dodając naszym pomieszczeniom eleganckiego oraz estetycznego wyglądu pod każdym względem. Dodatkowo, płytki te są wytrzymałe oraz trwałe, dzięki czemu nie musimy martwić się o ich wymianę lub też jakąkolwiek renowację powierzchni podłogowej. Kolekcje batista dostępne są w różnej kolorystyce, jak również w różnorodnych strukturach wykończeniowych, czy też formatowych. Możemy zastosować płytki w naszych salonach zarówno w formatach kwadratowych o krawędziach równych 60cm, jak również dobrać płytki dwa razy większe, o jednej krawędzi 120cm. Płytki te są rektyfikowane, dlatego też możemy zastosować bardzo małą fugę, jednakże jest możliwe takie rozwiązanie wyłącznie jeśli nie zastosowaliśmy ogrzewania podłogowego.

Nowoczesne płytki ceramiczne dostępne są w różnych kolorach oraz strukturach wykonania. Do naszych salonów możemy dobrać płytki zarówno polerowane, jak również matowe, niemniej jednak bardzo często także dobierane są pośrednie formy strukturalne, czyli pół polerowane, które są bardzo wygodne w utrzymaniu czystości, jak również posiadają swoją klasę odporności na poślizg. Dlatego też znajdują one zastosowanie w salonach, a także w łazienkach, szczególnie z zastosowaniem kabiny bezbrodzikowej.