Szybka i tania przesyłka kurierska

Ostatnimi czasy postanowiłem zrobić w domu małe porządki. Powód był prosty, a mianowicie wyprowadzka mojej, już byłej, dziewczyny. Odchodząc zostawiła, u mnie dość sporą kupkę swoich rzeczy, powiedziała, że mam zrobić nimi, co tylko zechcę. Nie zastanawiając się długo postanowiłem sprzedać te, które nadawały się jeszcze do czegokolwiek. Zrobiłem ładne i wyraźne zdjęcia wszystkim przedmiotom a następnie zabrałem się do wystawiania ich na internetowych portalach aukcyjnych.

Osiągnąć efekt końcowy, pomogła przesyłka kurierska Inpost

tanie przesyłki kurierskie inpostKu mojemu wielkiemu zaskoczeniu, potencjalni nabywcy wystawionych przeze mnie przedmiotów, niemal kłócili się o nie, wciąż podbijając cenę. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z tego jak wartościowe rzeczy mam okazję wystawiać na sprzedaż. W końcu nadszedł czas, że większość aukcji dobiegła końca. Ostatnim krokiem była wysyłka towarów do osób, które wygrały aukcję. Tak się złożyło, że byli to ludzie z kilku krańców Polski, nie było, więc opcji by przyjechali do mnie odebrać swoje rzeczy. Musiałem znaleźć firmę kurierską, która dowiezie przesyłkę w miarę możliwości jak najszybciej. Szczęśliwym trafem, znalazłem tanie przesyłki kurierskie Inpost, skontaktowałem się z firmą i otrzymałem wszystkie niezbędne informacje dotyczące nadawania przesyłek. Było to niezwykle proste, wypełniłem krótki formularz przez Internet, wydrukowałem list przewozowy i opłaciłem przesyłki, następnie zaniosłem paczki do pobliskiego paczkomatu. Wszystko poszło sprawnie i szybko, nigdy wcześniej sam nie nadawałem przesyłek, więc trochę się stresowałem, że źle coś zrobię, jednak nie potrzebnie się martwiłem, wszystkie wysłane rzeczy po krótkim czasie dotarły do swoich nowych właścicieli, którzy zadowoleni dali mi odpowiedź z potwierdzeniem ich otrzymania. Zostało jeszcze kilka aukcji, które się nie zakończyły, a cena wystawionych na nich przedmiotów wciąż rosła. Teraz już jednak nie musiałem się przejmować wysyłką, ponieważ nabyłem w tym temacie doświadczenia, będę wiedział, co i jak zrobić.         

Na dzień dzisiejszy jestem kilkaset złoty do przodu, zarobiłem trochę pieniędzy dzięki przedmiotom, które pozostawiła mi moja była dziewczyna, zaoszczędziłem też na wysyłce, która okazała się być łatwa i niedroga. Nabyłem doświadczenie w temacie przesyłek kurierskich i już wiem, że w przyszłości również będę korzystał z usług firmy Inpost. Wcześniej myślałem, że w paczkomatach można tylko i wyłącznie odbierać przesyłki, lecz myliłem się, z łatwością mogę je również nadawać, co więcej w moim mieście jest wiele punktów z paczkomatami, jeden znajduję się również tuż przy moim mieszkaniu, dzięki czemu mogłem zaoszczędzić naprawdę wiele czasu.