Tapicerowane łóżko było bardzo wygodne

Przeprowadziliśmy się z mężem dwa tygodnie temu do naszego nowego mieszkanka. Do tej pory wynajmowaliśmy kawalerkę ale kiedy wzięliśmy ślub postanowiliśmy pozałatwiać wszystkie formalność i kupić sobie mieszkanie. To jest inwestycja w przyszłość, tym bardziej że koszt wynajmu jak się okazało był nie wiele mniejszy od kosztów naszego kredytu. Planujemy także dzieci więc musieliśmy pomyśleć o większym mieszkanku. Kupiliśmy mieszkanie w dobrej okolicy w nowym bloku. Mamy trzy pokoje. Na razie urządziliśmy tylko salon i jesteśmy w trakcie wyboru mebli do sypialni. 

Zakupione łóżko było piękne

nowoczesne łóżko do sypialni tapicerowaneDzisiaj oglądaliśmy z mężem łóżka i szafy do sypialni. Nie musimy się spieszyć. Mamy gdzie spać. Zależy nam żeby dokonać dobrego wyboru. Planujemy kupić duże i wygodne łóżko w dobrej cenie. Spodobało nam się kilka łóżek w sklepie internetowym. Jednak poprosiłam męża abyśmy przejechali się do sklepu stacjonarnego bo chciałam je sobie zobaczyć z bliska jak się prezentują i czy są ładnie wykonane. Spodobało nam się nowoczesne łóżko do sypialni tapicerowane. Było idealne. O Takim właśnie marzyłam. Tego łóżka nie widzieliśmy na stronie internetowej i bardzo cieszyłam się, że udało mi się męża przekonać żeby pojechał ze mną do sklepu. Widziałam, że łóżko tapicerowane także mu się spodobało. W sklepie można było od razu dokupić odpowiedni materac. Łóżko było pięknie wykonane. Wszystkie szczegóły były bardzo dokładne. Producent był znany i ceniony w mieście. Poza łózkami wykonywał meble do salony i sypialni a także pokoju dziecięcego. Zdecydowaliśmy się na duże łóżko i dokupiliśmy od razu do tego materac. Transport był gwarantowany przez firmę. Wybraliśmy godziny popołudniowe i musieliśmy dodatkowo dopłacić sto złotych. Już nie mogliśmy się doczekać kiedy łóżko zostanie do nas dostarczone. Kiedy kierowca do nas zadzwonił akurat byliśmy w domu. Kierowca pomógł mężowi wnieść towar. Musieliśmy łóżko samodzielnie złożyć. Instrukcja była bardzo czytelna i dobrze sobie poradziliśmy.

Łóżko prezentowało się idealnie. pasowało do naszego wnętrza. Było pięknie wykonane i bardzo wygodne. Cieszyłam się, że udało nam się kupić łóżko o którym marzyłam. Na pewno będzie nam się dobrze w nim odpoczywało i spało. Jednak nie wszystkie łóżka były zamieszczone w sklepie internetowym. Gdybyśmy nie zdecydowali się podjechać do sklepu to musielibyśmy kupić coś innego. Wszystkim zaproszonym osobom na parapetówkę spodobało się nasze łóżko. Muszę przyznać, że jest bardzo wygodne i dobrze nam się w nim śpi.