Torby papierowe w vintage store

Od urodzenia mieszkam w Warszawie i tutaj też chciałam otworzyć swój własny biznes. Marzył mi się malutki sklepik z rzeczami retro. Czy to jeżeli chodzi o ubrania, jakieś dodatki do domu, czy też stare winylowe płyty. Taki vintage store w samy sercu nowoczesnej metropolii. Miejsce może połączone z klimatyczną kawiarenką, w której herbata, czy kawa będzie podawana w starej, pięknej porcelanie. Pomyślałam sobie, że muszę zrobić wszystko, aby takie miejsce powstało. 

Torby papierowe na drobiazgi

torby papierowe w WarszawieZaczęłam najpierw od znalezienia odpowiedniego lokalu, w którym bez problemu wszystko się pomieści – i sklepik i mała kawiarenka. Ważne też było, aby jednak pomieszczenia były od siebie w jakiś sposób oddzielone, aby nawzajem sobie nie przeszkadzać. Trochę mi zajęło szukanie odpowiedniego miejsca, ale w końcu się udało i zaczęłam wszystko urządzać. Miałam już gotowy cały asortyment. Znalazłam ciekawą hurtownię, która w swoim asortymencie ma chyba wszystkie możliwe ubrania w stylu retro – sukienki, spodnie, koszule, swetry, płaszcze, a nawet buty i wiele innych. Tam się głównie zaopatrzyłam. Moja przyjaciółka jednak zwróciła mi uwagę na inny ważny czynnik. Zapyta w co będę to wszystko swoim klientom pakować. Nie chciałam plastikowych reklamówek, ponieważ nie dość, że są nieekologiczne, to kompletnie nie pasują do mnie. Najlepszym rozwiązaniem były torby papierowe w Warszawie można je bez problemu dostać. Są dostępne w różnych kolorach, jak i wielkości. Pięknie się prezentują, idealnie nadają się do zapakowania różnych rzeczy, a przede wszystkim są dużo lepsze dla środowiska, niż takie plastikowe. Ponadto nadają się do wielokrotnego użytku, więc nie ma mowy o ich wyrzuceniu po jednym użyciu. Można w nie zapakować naprawdę wiele rzeczy, bo są bardzo wytrzymałe, a też jeżeli chcemy, aby kojarzyły się klientom z naszym sklepem, to możemy zamówić takie torby z naszym logiem, bądź nazwą sklepu. Jedyną moją obawą była wytrzymałość takich toreb, a okazało się, że takie torby mogą udźwignąć aż 15 kg.

Jeżeli zależy nam na stanie naszego środowiska, to myślę, że warto rozważyć właśnie torby papierowe, jako alternatywa do swojego sklepu. Oprócz takiego argumentu ważną kwestią jest estetyka. Zdecydowanie ładniej będą prezentować się takie torby, które możemy kupić w różnych kolorach, a klienci mogą z nich korzystać wiele razy. Ja osobiście w takie kolorowe torby pakuję również prezenty dla bliskich. Zdecydowanie wolę taką prostotę, niż powymyślane wzory i zrobione z dziwnych materiałów.