W serwisie Saeco oferują nie tylko naprawy

Producenci ekspresów, czyli urządzeń ekspresowo przygotowujących nam naszą ulubioną kawę, bardzo mocno dbają o wszystkich swoich klientów. Każda firma, która oferuje ekspresy do kawy doskonale wie, że sama sprzedaż urządzenia to nie wszystko. Dla klientów równie ważna jest profesjonalna obsługa serwisowa. Ktoś, kto kupuje sobie markowy ekspres do kawy liczy na to, że otrzyma pomoc serwisu w każdej sytuacji, która będzie takiej pomocy wymagała. A w serwisie można zlecić nie tylko naprawę, ale również czyszczenie i konserwacje.

Konserwacja i czyszczenie to najczęstsze usługi serwisowe

ekspres do kawy saeco serwis warszawaKażdy producent urządzeń do przygotowywania kawy doskonale wie, że trzeba o nie w odpowiedni i umiejętny sposób dbać. I chociaż nie jest to wcale takie trudne to jednak na pewno jest to czasochłonne. O ile zwykłe czyszczenie ekspresu do kawy polega jedynie na opłukaniu bieżącą wodą jego poszczególnych elementów o tyle dokładne czyszczenie – wykonywane raz na kwartał – to już bardziej skomplikowane zadanie. Najlepiej pod tym względem mają się Ci, którzy zakupili ekspres do kawy Saeco serwis Warszawa wykona nieodpłatnie konserwację przez pierwsze dwa lata, czyli w okresie gwarancji. W serwisie tej marki można zlecić dokładne wyczyszczenie i konserwację nie częściej niż cztery razy w roku. To i tak jest naprawdę luksus, bo właściciele innych ekspresów za taką usługę muszą zapłacić od stu do dwustu złotych. A w przypadku ekspresów Saeco jest to darmowa usługa serwisowa. Trzeba przyznać, że takie czyszczenie urządzeń to najczęściej wykonywana usługa w serwisie tego producenta. Nie da się ukryć, że klienci bardzo chętnie korzystają z takiej opieki serwisowej. Trzeba przyznać, że strategia tego producenta jest naprawdę znakomita. I nawet nie chodzi o to, że ekspresy zakupione przez klientów są przez pierwsze dwa lata doskonale zadbane. W takim zabiegu chodzi głównie o to, że firma pozostawia po sobie bardzo dobre wrażenie, które przyczynia się do tego, że Polacy coraz częściej kupują urządzenia właśnie tego producenta.

Profesjonalne serwisowanie ekspresów do kawy oferowane przez zdecydowaną większość ich producentów to dzisiaj standard – przynajmniej jeśli chodzi o naprawy tych urządzeń. Prace konserwacyjne wykonywane nieodpłatnie to już coś więcej niż standard i nie każdy producent oferuje takie rozwiązanie. Kupując ekspres marki Saeco można skorzystać z opcji kwartalnego czyszczenia urządzenia oraz jego bardzo dokładnej konserwacji. I jest to usługa wykonywana nieodpłatnie dla właścicieli ekspresów tego właśnie producenta.