Wspaniałe dodatki krawieckie

Akcesoria i dodatki krawieckie to bogaty wybór różnego rodzaju przyborów, które są niezbędne do codziennej pracy w szwalniach i zakładach krawieckich. W ofercie wielu sklepów znajdziecie praktycznie wszystkie akcesoria krawieckie oraz materiały eksploatacyjne, które ułatwią pracę, a zarazem wpłyną pozytywnie na jakość gotowego produktu.

Wyjątkowe dodatki krawieckie

 

najlepsze dodatki krawieckieW asortymencie wielu sklepów krawieckich znajdziecie m.in.: przecinaki do dziurek, nożyce krawieckie i obcinaki do nitek, karnety igieł specjalistycznych oraz igły maszynowe, radełka krawieckie do kopiowania wykrojów, metkownice igłowe do znakowania towaru wraz z zawieszkami do metek, taśmy centymetrowe i metry krawieckie, wysokogatunkowe nici przemysłowe. Z pewnością najlepsze dodatki krawieckie to agrafki, szpilki, poduszeczki na szpilki, kreda krawiecka, łańcuszki wieszakowe i wiele innych. W bogatym asortymencie hurtowni i pasmanterii nie brakuje również dodatków krawieckich dla rękodzielników oraz osób zajmujących się krawiectwem i rękodziełem hobbistycznie. Wśród pasmanterii znajdziemy m.in.: karnety igieł do wyszywania koralikami, szydełka dla dziewiarzy, tamborki, wysokogatunkowe kordonki i nici w różnych kolorach, zapinki do broszek i wiele innych akcesoriów krawieckich do niezastąpionych podczas szycia i dekorowania tkanin. Z dodatkami pasmanteryjnymi udekorujesz i stworzysz coś niepowtarzalnego. Jednymi ze wspaniałych dodatków są wstążki atłasowe ozdobne stanowiące klasyczną dekoracje na każdą okazje. Nie są one jedyne, gdyż tasiemek jest wiele. Większość z nich sprzedajemy na metry np. taśmy lampasowe czy tasiemki rypsowe. Pasmanteria ozdobna jest działem bardzo szerokim, który obejmuje: kokardki, agrafki ozdobne, koraliki czy guziki. Oprócz zdobienia, każda rzecz ma w sobie klasyczną, praktyczną funkcję. Do zapinania i spinania mamy również klamry metalowe oraz plastikowe. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są nalepki termoprzylepne, które wspaniale prezentują się m.in. na torebkach czy na odzieży. Z pewnością jest to oryginalne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają tego typu wyróżniające się dodatki.

Z dodatków krawieckich dla miłośników szycia i projektantów wielu producentów posiada igły maszynowe do każdego rodzaju tkaniny oraz w każdym rozmiarze. Do lekkich bluzek czy sukienek są proponowane kryte. Jeśli musisz wymienić zamek w kurtce czy bluzie to proponowane są zamki kostkowe i zamki metalowe. Dla kreatywnych pomysłów i zdobniczych zastosowań bardzo ciekawym rozwiązaniem są nabłyszczane zamki.