Wybór lampy do jadalni

Nasz dom, który budujemy od dwóch lat w końcu jest na ukończeniu. Pozostały nam jeszcze drobne rzeczy dekoracyjne, ale najważniejsze mamy już zrobione i możemy się wprowadzać. Czekałem na to bardzo długo. Budowa domu trwała dwa lata, ale działka stoi już pięć lat i czeka aż uda nam się pozałatwiać wszystkie formalności. W końcu się udało, więc możemy zamieszkać w wymarzonym domku i na bieżąco kończyć to co jeszcze wymaga wykończenia. Jedną z takich rzeczy jest zakup lampy nad stół do jadalni. 

Nowoczesna lampa wisząca

nowoczesne lampy wiszące nad stółDługi czas się zastanawialiśmy nad tym, czy w ogóle montować lampę nad stołem w jadalni, czy nie lepiej pozostawić tam tylko halogeny. Czemu? Otóż lampa ma to do siebie, że jak stół jest złożony to świeci nad nim, ale jak są goście to wtedy niestety stół jest rozłożony i lampa świeci tylko nad jego częścią. Na szczęście udało nam się rozwiązać ten problem i stwierdziliśmy, że zamontujemy halogeny, jak i również lampę wiszącą. Udało nam się nawet znaleźć odpowiednią w sklepie, który oferuje nowoczesne lampy wiszące nad stół. Nie da się ukryć, że lampa, którą wybraliśmy to był pierwszy wybór zarówno mój jak i mojej żony. Nie musieliśmy robić losowania, która nam się bardziej podoba. Zakup był prosty, niestety lampę trzeba sprowadzić z zagranicy, więc musimy na nią poczekać dwa tygodnie, gdyż nie ma jej na magazynie. Inne nowoczesne lampy wiszące nad stół nam się nie podobały, więc stwierdziliśmy, że jak czekaliśmy dwa lata na wybudowanie domu to możemy poczekać jeszcze czternaście dni na przyjście lampy. Halogeny mamy już zamontowane, więc spokojnie możemy na razie jeść przy ich świetle. Parapetówki też nie planujemy w najbliższym czasie, więc nikt oprócz nas nie zwróci uwagi na dziurę w suficie, z której wystają kable czekające na zamontowanie lampy wiszącej. Ja już nie mogę się doczekać, aż ją dostaniemy. Tak na prawdę jest to jedyna rzeczy, którą musimy dokończyć w jadalni i praktycznie cały dół domu będziemy mieli pięknie wykończony. Góra wymaga jeszcze drobnego dopracowania, ale myślę, że na spokojnie sobie z tym poradzimy. 

Lampa przyszłą i już mamy ją zamontowaną nad stołem. Nie da się ukryć, że całość wygląda nowocześnie i stylowo. Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na tą lampę wiszącą. Dzięki temu wnętrze wygląda jakoś bardziej przytulnie niż jak przy samych halogenach. Lampa daje bardzo fajną poświatę i rzeczywiście dużo światła, dzięki jej budowie. To był świetny wybór. Widać, że razem z żoną mamy super gust. Przynajmniej tak nam się wydaje.