Wybór wodzireja na wesele

Ślub brałam ponad dwa lata temu, jednak doskonale pamiętaj, jak długo dyskutowałam z mężem na temat tego, jaką muzykę wybrać na to wydarzenie. Bezpośrednio po zaręczynach zaczęliśmy planować ślub. Wśród wielu dylematów związanych z wyborem sali, menu, miejsc noclegowych dla gości jeden wydawał nam się szczególny – wybór muzyki. Mój małżonek od lat komponuje muzykę za pomocą programów komputerowych. W przeciwieństwie do mnie posiada świetny słuch muzyczny i jest w stanie wyłapać każdą nieczystość. Jak się domyślanie wybór odpowiedniej oprawy muzycznej nie należał do prostych zadań.

Jakiego wodzireja na wesele wybrać?

wodzirej na wesele z pomorskiegoMój małżonek od początku był zdecydowany zamówić na wesele profesjonalny zespół muzyczny. Nie interesował go żaden dj, ponieważ zachwyca się jedynie muzyką powstającą na żywo. Ja z kolei nie chciałam jednak, aby muzycy jedynie ładnie grali znane kawałki. Zależało mi na zabawie, ponieważ doskonale znałam swoich gości i wiedziałam, jakie są ich oczekiwania. W województwie pomorskim ludzie uwielbiają się bawić nie tylko tańcząc, ale także przebierając się, grając w różne gry, czy też oglądając krótkie skecze. Tego typu atrakcji nie był mi w stanie zapewnić zespół muzyczny wybrany przez mojego małżonka. Od samego początku planowania imprezy interesował mnie zatem także dobry wodzirej na wesele z pomorskiego. Kiedy poinformowałam o tym mojego narzeczonego, nie był zbytnio zadowolony. Uznał, że różne weselne zabawy to jakaś wiocha i od razu poinformował mnie, że nie ma zamiaru brać udziału w jakichkolwiek wymyślnych konkurencjach. Uspokoiłam go nieco, informując że wodzirej nie zrobi niczego, czego sami sobie zażyczymy. Oczywiście narzeczony musiał mi ulec, więc szybko mogłam przystąpić do poszukiwania odpowiedniej osoby. Znalazłam wiele ofert, jednak tylko jednak od razu przykuła moją uwagę. Pan Jarek proponował prowadzenie zabaw różnego typu i oferował wiele różnych atrakcji w zależności od gustu oraz potrzeb zamawiających. Kiedy zapoznałam się z ofertą wodzireja, umówiłam się z nim na spotkanie, dokładnie omówiłam cały plan wesela, a następnie podpisałam umowę. Zarówno ja, jak i moi goście byliśmy zachwyceni Panem Jarkiem. Nawet mój małżonek się przekonał do pracy wodzireja. 

Narzeczeni często stoją przed dylematem, jaką muzykę wybrać na swoje wesele. Niejednokrotnie wydaje im się, że jeśli zdecydują się na zespół muzyczny, to na imprezie zabraknie dodatkowych atrakcji takich jak na przykład konkursy. Nie musi tak być. Wielu muzyków oferuje swoim klientom także ofertę wodzirejki, zaś jeśli wybrany przez nas zespół nie chce nam w tym zakresie pomóc możemy wynająć dodatkową osobę, która będzie pełniła taką rolę podczas naszego wesela.