Wygodny pędzelek flat top

Nigdy jakoś nie skupiałam się wyjątkowo na moim wyglądzie. Nie miałam na to czasu, a może takie było po prostu moje tłumaczenie? Sama nie wiem. W każdym razie, mój codzienny rytuał z rana było to jedynie nałożenie kremu nawilżającego i szybkie posmarowanie twarzy jakimś podkładem. Używałam też eyelinera, ponieważ moje oczy były mało wyraziste. Miałam szare oczy, które bez pomalowania były praktycznie niewidoczne. Moje rytuały makijażu zmieniły się, kiedy poznałam pewnego chłopaka.

Wybór pędzelka do makijażu

pędzelek typu flat topTrafiłam na mężczyznę, dla którego chciałam zawsze wyglądać atrakcyjnie. Zaczęłam wtedy bardziej dbać o mój wygląd i postanowiłam nabyć nowe kosmetyki do makijażu. Ciężko było mi malować się podkładem, bo nie w każde miejsce jego aplikacja była możliwa. W drogerii polecono mi pędzelek typu flat top, który jest znany ze swoich właściwości. Jak sama nazwa wskazuje, jest to okrągły pędzelek, który umożliwia aplikację podkładu przez stemplowanie. Kształt pędzla przypomina pieczęć. Posiada zbite włosie, które dotrze w najtrudniejsze obszary w kilka chwil. Takimi trudnymi do aplikacji miejscami z pewnością są skrzydełka nosa. Bardzo ciężko aplikowało mi się tam podkład zwykłą gąbką i zawsze zostawało coś niepomalowanego. Musiałam poprawiać makijaż, gdy zauważyłam, że coś jest z nim nie tak. Czasem oczywiście nie zauważyłam i chodziłam tak przez cały dzień. Dlatego stwierdziłam, że w końcu muszę zadbać o odpowiednie malowanie i poświęcić na to troszkę więcej czasu, żeby później nie męczyć się zbędnymi poprawkami. Postanowiłam wybrać pędzel. Jednak nie było to takie proste. Musiałam znaleźć odpowiedni, bo nie każdy jest w porządku. Niektóre wykonane są z włosia syntetycznego, które nie ma żadnych korzystnych właściwości dla skóry. W grę wchodziło tylko włosie naturalne. Nie należy tutaj sugerować się ceną, tylko dokładnie czytać opisy producenta. Po jakimś czasie stwierdziłam, że najlepiej będzie, jak zamówię mój pędzel przez internet, od sprawdzonego producenta kosmetyków naturalnych.

Kiedy dokonuję zakupów, muszę być pewna jakości. Podczas wyboru pędzla nie musiałam się już niczym martwić. Przeczytałam opinie i wiedziałam, że dokonuję dobrego wyboru. Mój makijaż od czasu jego zakupu stał się przyjemnością. Makijaż nie pozostawia żadnych smug i idealnie stapia się ze skórą. Okolice oczu w końcu nie odróżniają się od reszty twarzy, bo mogę dokładnie pomalować je moim pędzelkiem. Wiem, że na pewno będę teraz używać już tylko tych pędzli, ponieważ spełniają swoje funkcje i jestem usatysfakcjonowana.