Wymarzony basen dla rodziny – projekt

Każdy z nas marzy o pięknej willi z basenem. Jednak dla większości jest to nieosiągalne, ponieważ według nich koszty tego rodzaju inwestycji są bardzo wysokie. Owszem, budowa domu to nie jest tania inwestycja, ale jednak się na nią decyduje spora część społeczeństwa, gdyż każdy chce mieć swoje ciasne, ale własne cztery kąty. Więc dlaczego nie spełnić marzenia o własnym basenie w ogrodzie?

Projekt idealnego basenu z jacuzzi dla rodziny

projekt basenuNiektórzy są w stanie wybudować dom bez żadnych zobowiązań, jednak dla większości z nas jest to niemożliwe. Niekiedy zaciągamy bardzo wysokie kredyty sięgające kilkuset tysięcy złotych. To i tak ogromna inwestycja a gdzie tu basen? Przecież to nie na naszą kieszeń. Otóż okazuje się, że to wcale nie prawda. Ostatnio zażartowałam do męża, że chciałabym mieć dom z basem. On jednak wziął to na poważnie i od razu zaczął szukać informacji na temat budowy basenu. W naszym przypadku kredyt chcieliśmy wziąć tylko na wykończenie domu, ponieważ działkę już posiadaliśmy a i mieliśmy spore oszczędności. Mieliśmy nawet wybrać się do projektanta, aby wybrać w końcu projekt naszego wymarzonego domu. W końcu umówiliśmy się z mężem na wizytę. Po omówieniu szczegółów dotyczących domu mąż wspomniał o basenie. Projektant powiedział, że nie widzi żadnego problemu, aby na naszej działce go wybudować. Polecił nam nawet biuro, które zajmowało się projektami basenów. Udaliśmy się tam od razu. Przedstawiliśmy im projekt działki oraz domu. Na początku były pytania na temat wielkości oraz głębokości basenu. Później projektant pokazał nam swoje projekty basenów oraz ich realizację. Były cudowne. Wybraliśmy z mężem basen o wielkości poniżej 30 metrów kwadratowych, ponieważ nie musieliśmy wtedy ubiegać się o pozwolenia na budowę. Następnie projektant zaprojektował dla nas nasz wymarzony basen i to z jacuzzi. Koszt takiego projektu w zależności od wielkości basenu oraz wybranych akcesoriów wahał się od 300 do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Projekt basenu, który otrzymaliśmy był o prostu cudowny.

Byliśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na budowę basenu. Dzięki temu latem będziemy mieli gdzie spędzać czas z rodziną bądź znajomymi czy przyjaciółmi. Dodatkowo przy basenie zaprojektowana została strefa relaksu, w której w przyszłości miały znajdować się leżaki a także stolik, na którym będzie można stawiać drinki. Najfajniejsze było to, że gotowy projekt mogliśmy zobaczyć w wizualizacji 3D, dzięki czemu wiedzieliśmy jak to wszystko będzie wyglądać po zakończeniu wszystkich prac.