Wysoka jakość włosów clip in

Przedłużanie włosów to ostatnimi czasy bardzo popularny temat. Coraz więcej kobiet decyduje się na ten krok ponieważ zapuszczanie włosów bywa procesem długotrwałym i zwyczajnie niepewnym ponieważ ciężko jest przewidzieć, czy uda nam się tak zadbać o włosy, aby udało się je zapuścić i jednocześnie utrzymać w dobrej kondycji. Przedłużanie rozwiązuje ten problem.

Dobrej jakości włosy doczepiane 

włosy doczepiane clip in naturalneZapuszczanie włosów do satysfakcjonującej nas długości potrafi trwać latami. Nie tylko ze względu na to, że włosy same w sobie dosyć wolno rosną, ale również przez wzgląd na czynniki zewnętrzne. Zanieczyszczenia powietrza, wysokie temperatury w wakacje, czy chociażby źle dobrane kosmetyki pielęgnujące mogą solidnie odbić się na kondycji naszych włosów czyniąc je przesuszonymi, a co za tym idzie łamliwymi. Jak wiemy to nie sprzyja ich zapuszczaniu dlatego, aby ułatwić sobie tę drogę wiele kobiet decyduje się na przedłużanie włosów. Taki zabieg wykonuje się u fryzjera i jest to usługa dosyć droga, więc jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś długich włosów i nie wiesz, czy będą pasowały do naszego typu urody lub czy będzie nam w nich wygodnie, to istnieje prostsze i tańsze rozwiązanie, którym nie ryzykujemy, czyli włosy doczepiane clip in naturalne jakie bez problemu znajdziemy w sklepach online. Tego typu włosy choć są naturalne to jednak kosztują znacznie mniej aniżeli usługa u fryzjera i są świetnym wyborem w momencie, gdy właśnie nie wiemy, czy noszenie długich włosów nam przypasuje. Takie włosy przymocowane są do taśm o różnej szerokości, które od wewnętrznej strony posiadają dyskretne spineczki. Taśmy te wpinamy oczywiście między nasze naturalne pasma włosów. Efekt jest bardzo naturalny, a sama metoda zbliżona do metody kanapkowej w której włosy również umocowane są na taśmach z tą różnicą, że zamiast wpinać je spinkami po prostu się je przykleja. Metoda kanapkowa jest metodą trwałą, a włosy clip in zdejmujemy oczywiście na noc, czy po powrocie do domu.

Samo założenie włosów zajmuje dosłownie chwile i jest banalnie proste. Co więcej, dzięki temu, że włosy wpina się spinkami, włosy się nie zużywają, jak w przypadku trwałych metod i łączeń, którymi spaja się włosy przedłużane z naszymi. Oznacza to, że jeżeli chciałybyśmy powrócić jednak do naszej naturalnej fryzury takie włosy zawsze możemy odsprzedać na przykład naszej koleżance. Z racji tego, że nie śpimy w takich włosach, ani nie chodzimy w nich cały czas, nie niszczą się one tak szybko, więc tym samym mogą nam posłużyć znacznie dłużej niż włosy założone u fryzjera.