Zaprojektowanie bluzy dla znanej marki

 

Lubiłem ubrania i dlatego je projektowałem. Posiadałem talent, który został doceniony przez mojego poprzedniego pracodawcę. Współpracowałem z jednym z największych producentów odzieży i współpraca była udana. Zrezygnowałem jednak po jakimś czasie, bo potrzebowałem zmian. Szukałem w międzyczasie czegoś interesującego, czym mógłbym się zająć. Nadarzyła się wreszcie okazja.

Wprowadzenie do sprzedaży zaprojektowanej bluzy

wygodna bluza majorsPojawiła się dla mnie bardzo interesująca możliwość. Otóż bardzo ceniona przeze mnie firma oferująca najmodniejszą na rynku odzież sportową planowała wypuścić na rynek bluzy sportowe, które miały być wyjątkowe. Poszukiwali projektanta odzieży, który miałby zająć się tym projektem i już wiedziałem, że była to praca dla mnie. Do zaprojektowania była praktyczna i wygodna bluza majors, więc zadanie do trudnych nie należało. Byłem osobą bardzo kreatywną, dlatego postanowiłem zgłosić się do tej firmy. Zabrałem ze sobą swoje projekty, żeby udowodnić, że byłem godny zaufania. Zrobiłem w tej firmie ogromne wrażenie, bo od razu dostałem tę pracę. Dostałem także wytyczne jakie bluza powinna mieć zastosowanie. Poza wygodą powinna chronić przed wiatrem i być klasyczna, ale z domieszką nowoczesnej elegancji. Świat mody był mi znany, bo interesowałem się przez cały czas odzieżą zwłaszcza tą sportową. Bluza musiała mieć obowiązkowo kaptur. Uznałem, że skoro miała być wygodna, to powinna być rozpinana. Miałem w głowie wiele interesujących pomysłów. Samo zaprojektowanie bluzy nie było aż tak trudne. Głównie musiałem skupić się na nadruku, który miał się na niej znaleźć. Wiadomo, że poza logo firmy musiałem umieścić coś jeszcze. Miały to być bluzy dla kobiet i mężczyzn, dlatego postanowiłem wykonać dwa różne projekty. Było to czasochłonne a szef co jakiś czas pytał mnie o rezultaty. Wszystko, co do tej pory zrobiłem było dla niego zadowalające. Pomyślałem sobie o tym jaką bluzę ja chciałbym nosić i wpadłem na genialny pomysł w kwestii nadruku. Kierowałem się panującą na rynku modą, ale postanowiłem nanieść znaczne zmiany, które bluzę odróżniałyby od tych dostępnych na rynku.

Po zakończeniu projektu poszedłem do zarządu, żeby przedstawić bluzę dla mężczyzn i kobiet. Oba moje projekty spotkały się z zachwytem. Byłem świetnym projektantem i to zostało docenione. Zapłacono mi więcej niż przewidywała umowa, bo bluzy, które zaprojektowałem sprzedawały się najlepiej. Miałem zaprojektować tylko męską, ale wykonałem też projekt bluzy dla kobiet i to był dodatkowy atut.